Smaczne hot-dogi z grilla

Grille do hot dogów zobaczyć można na stacjach benzynowych, w niedużych punktach z jedzeniem rodzaju ?fast-food? i w wszelkim pozostałym miejscu, gdzie klienci liczą na pełny, sycący posiłek.

Nawet jeśli owych nabywców jest wielu, nie należy popadać w rozpacz, bowiem grille do hot dogów są wyposażone w liczne rolki, między które trafiają poszczególne kiełbaski. Taki przykład ułożenia kiełbasek serwuje upieczenie ogromnej ich ilości w tym samym czasie, a tym samym, nakarmić każdego głodnego nabywcę. Skorzystanie z obrotowych rolek oferuje nie tylko niezwykle wydajne smażenie, ale przede wszystkim, równomierne rozłożenie temperatury w każdej frakcji kiełbaski.

Grille do hot dogów są przy tym niezwyczajnie energooszczędne, co zdaje się być najistotniejszą cechą urządzenia, które musi działać przez długi czas bez żadnej przerwy. Oszczędzić moglibyśmy także czas, gdyż grill do hot dogów jest prosty w konserwacji, nie potrzebuje używania sporej ilości trudnego do usunięcia tłuszczu.

Specjalna warstwa antyprzylepna ograniczy przypalanie kiełbasek.

Przezroczysta, półotwarta pokrywa, którą zastosowano w urządzeniu umożliwia obniżyć wydobywanie się zapachów przy jednoczesnej ekspozycji przypiekanych właśnie kiełbasek.

Smacznie przypieczone, soczyste parówki, podane wraz ze świeżą, pszenną bułeczką ? grille do hot dogów są idealne do stworzenia szybkiej przekąski.

1 Comment on "Smaczne hot-dogi z grilla"

  1. A na jakich grillach robicie te hot-dogi?
    My planujemy zakup jakiegoś grilla z kategorii http://ogrodosfera.pl/grille-gazowe – jak tutaj, są podobne bardzo wytrzymałe (nawet z najazdem dużej rodziny sobie poradzą heh),
    no ale jeszcze nie zdecydowaliśmy jaki model.

    W każdym razie ja już czekam na letnie grillowanie. Mniaaam!

Comments are closed.