Podróże – Morze Bałtyckie

Podróże po Polsce to popularna metoda na spędzanie urlopu, gdyż coraz więcej osób docenia nasz kraj i jego piękno. Już nie trzeba wyjeżdżać za granicę by zobaczyć wspaniałe miejsca, ponieważ na terenie naszego kraju mamy naprawdę mnóstwo niezwykłych miejsc, które warto zobaczyć. Północna Polska to jedna z najpiękniejszych części kraju, gdzie główną atrakcją jest oczywiście Morze Bałtyckie. To tutaj znajdziemy kilka przepięknych miejscowości, które cieszą się popularnością wśród turystów i to nie tylko krajowych. Przykładowo w Krynicy Morskiej swoje urlopy spędzają Niemcy, Czesi, Słowacy czy Litwini, a także oczywiście Polacy z różnych części kraju nad Wisłą.

Bałtyk można wykorzystać na całą masę sposobów. Są osoby, które lubią pływać statkami czy tramwajami wodnymi, a są turyści, dla których sama kąpiel w morzu to niezwykłe przeżycie. Piłka wodna czy pływanie i nurkowanie to kolejne możliwości, a już o skuterach wodnych, windsurfingu cy pływaniu na tzw. bananie nie wspomnimy. Spacery brzegiem Morza Bałtyckiego, szum fal, śpiew mew, wszędzie dookoła bawiące się dzieci to coś, co tworzy wyjątkowy klimat wypoczynku nad morzem. To miejsce można pokochać całym sercem i przywiązać się do niego tak bardzo, że już zawsze będzie się tu wracało na urlop, wakacje czy weekend.

Mnóstwo osób w trakcie podróży po kraju korzysta z możliwości poznawania kuchni regionalnej w danym miejscu. Nad Bałtykiem są to oczywiście bogactwa i dary morza czyli różnorodne dania rybne, które znajdują swoich zwolenników w różnym wieku. Podobno wiele osób rezerwując noclegi  pyta o dostępność w pobliżu smażalni tudzież restauracji rybnej.

Apartamenty Baltivia Hel zapraszają na noclegi nad morzem . Pensjonat znajduje się na wydmach helskich, kilka minut od plaż zatoki puckiej i Bałtyku. Na miejscu rowery dla gości oraz pełne wyposażenie ogrodowe.

Be the first to comment on "Podróże – Morze Bałtyckie"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.