Tylko taka woda toaletowa dla kobiety.

Wiele kobiet całkowicie nie zdaje sobie sprawy z tego, że wąchając próbki kolejnych perfumetek, pod ich zapachami kryje się cała przeszłość oraz inspiracja producenta. Bez wątpienia spory zestaw aromatów mają najlepsze wody toaletowe znanych twórców a także spółek, takich jak Armani, Adidas, Dior lub Jennifer Lopez.

Fakt, że wybrane z nich kosztują czasami kilkaset złotych, i nadal mają nazwę wody toaletowej, a to jest naturalne że sama woda toaletowa powinna być dużo tańsza od flakonów z perfumami.

Rodzajem złożonego składu może być woda toaletowa Armaniego, który w roku 2012 wymyślił współczesną nutę aromatów Code Luna, kojarzące kobietę z księżycem w pełni, czyli pełnią kobiecości. Już na same zamyślenie się o taki powiązaniu, kosmetyk będzie kojarzyć nam się ze zmysłowością i kwintesencją kobiecości. Znajdziemy tu przykładowo wanilię, cedr, mirabilis, czy choćby bergamotę i gruszkę. A to jeszcze nie wszystko co użyte jest w kolorowym flakoniku. Dla pokazania można opisać najlepsze wody toaletowe Adidasa, jakie okazują się być zdecydowanie bardziej opłacalne od jego prestiżowego prekursora. Też na świeczniku znalazł się tegoroczny debiutant Adidas Fizzy Energy którą w swojej ofercie posiada drogeria internetowa.

Woda toaletowa, stworzona zwłaszcza dla pań uwielbiających aktywny sposób życia, będących pełnymi energii kobietkami, zawiera w sobie przede wszystkim nutę smacznych owoców, w skład której wchodzą aromaty z czerwonego jabłka, grejpfruta i ananasa. Całość opleciona jest jest papają, piżmem oraz jaśminem oraz jeszcze kilkoma składnikami. Nie ma wątpliwości, iż aromaty nadrzędne charakteryzują wodę toaletową dla poszczególnego rodzaju urody lub trybu życia. Określone linie aromatyczne po prostu nie będą dobre dla każdej dziewczyny.

Najlepsze wody toaletowe o trochę ciężkim i romantycznym aromacie raczej nie będą optymalne dla kobiet udających się obecnie na skałki lub na jogging. A do biura w poważnej korporacji też za bardzo nie będzie pasował sportowy zapach cytryny, korelujący się z wcześniejszą właścicielką perfum. Zostaje jeszcze kwestia gustu, a z tym jak wiadomo nie powinno się polemizować.

Be the first to comment on "Tylko taka woda toaletowa dla kobiety."

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.