Ściągi na komórkę – sposób na 5

Istnieje wiele szkolnych tradycji a jedną z nich jest ściąganie, chociaż nie można akurat tej tradycji jakoś specjalnie pochwalić. Uczniowie na wszelkie możliwe sposoby starają się ułatwić sobie szkolne życie zwłaszcza w momencie kiedy szykuje się kartkówka albo klasówka. Dlatego też w szkole stosowane są różnego rodzaju ściągi, dzięki którym można szybko i sprawnie sprawdzić potrzebne informacje. Oczywiście w przypadku tradycyjnych ściąg trzeba się nieźle natrudzić, żeby je przygotować. Co więcej konieczne jest dobre przemyślenie tematów, jakie się na ściągach umieści.

Jak się okazuje z pomocą w zakresie ściągania przychodzi młodzieży nowoczesna technika, a dokładnie telefony komórkowe. Teraz każdy nowoczesnych aparat komórkowy posiada wiele przydatnych funkcji, które zapewniają różnorodne zastosowanie. Obecnie bardzo popularne są ściągi na komórkę, które można wykupić na specjalnych stronach internetowych albo w kolorowych czasopismach dla młodzieży. Wybór ściąg jest naprawdę ogromny, zatem można tam znaleźć zarówno ściągi z chemii, jak i z historii.

Najpopularniejsze są ściągi na telefon z angielskiego, zarówno słówka, jak i gramatyka. Oczywiście za takie smsowe ściągi trzeba zapłacić, ale wiele uczniów woli zapłacić za sms niż się pouczyć, co jak się okazuje ma swoją cenę.

Be the first to comment on "Ściągi na komórkę – sposób na 5"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.