Naprawa dźwigów – pomoc

Plac budowy to miejsce, które wielu z nas mija na co dzień, a to co najbardziej rzuca się w oczy to wielkie maszyny budowlane, wśród których najokazalej prezentują się dźwigi.

Dźwigi najczęściej wykorzystywane są na budowach, ale bywają niezbędne także podczas remontów np. wysokich kamienic lub do transportu ciężkich materiałów na znaczną wysokość.

Rzadko kiedy zastanawiamy się nad konsekwencjami awarii takich kolosów jak dźwigi czy suwnice, a awarie takie mogą być zmorą wielu budów powodując znaczne straty finansowe i nie dotrzymanie terminów zakończenia prac przez wykonawcę robót. Dźwigi, żurawie czy suwnice nie są sprzętem, który można w razie awarii zawieźć zwyczajnie do warsztatu – tu potrzebna jest pomoc wykwalifikowanych serwisantów mogących przybyć na wskazane miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie oraz zapewnić dostarczenie niezbędnych do naprawy części zamiennych dla konkretnych marek.

By uniknąć sytuacji niepotrzebnego przestoju każda firma prowadząca roboty przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu budowlanego musi zadbać o odpowiedni serwis.

Jednym z bardziej znanych śląskich serwisantów specjalizujących się w naprawie dźwigów i żurawi jest Elektrowit. Firma zatrudnia wykwalifikowanych konserwatorów urządzeń dźwigowych takich jak suwnice, żurawie słupowe, wciągniki, wciągarki i cięgniki, a swoje usługi oferuje w całej Polsce. Elektrowit nie tylko naprawia wszelkiego rodzaju awarie w tego typu urządzeniach, ale posiada również części zamienne do wielu znanych producentów wciągarek i wciągników.

Korzystając z usług wykwalifikowanego serwisanta zapewnia się stałą kontrolę stanu technicznego urządzeń oraz odpowiednie warunki pracy. Wpływa to na wzrost jakości pracy oraz bezpieczeństwo pracowników. Stała kontrola ze strony serwisanta pozwoli też zapobiegać nieoczekiwanym awariom i zapewni ciągłość zaplanowanych prac.

Be the first to comment on "Naprawa dźwigów – pomoc"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.