Zakopane- Smacznie zjeść i dobrze pomieszkać.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na ucieczkę z zatłoczonych Krupówek, kilka miejsc może się szybko spodobać. Są wśród nich pobliskie karczmy, restauracje, czy kluby nocne. Szczególnym charakterem wyróżnia się Restauracja Zakopiański Dwór, gdzie oferowane są zarówno dania kuchni regionalnej, jak i potrawy kuchni europejskich. Za świetny smak przyrządzanych dań zapłacimy stosunkowo niewielką cenę, a estetyka serwowanych potraw na pewno zaskoczy nas wysokim poziomem. Warto więc uciec ze ścisłego centrum, by już po chwili dostać się do tej wyśmienitej restauracji.

Pensjonat i Restauracja Zakopiański Dwór to miejsce, gdzie każdy może dobrze odpocząć i świetnie zjeść. Relaks w miłej atmosferze, świetny poziom obsługi klienta i niesamowicie smaczna kuchnia sprawiają, że każdy dzień pobytu w tym pensjonacie doda nam masę siły, dobrego humoru i olbrzymich ilości zwyczajnego, należnego nam odprężenia. Oferta masaży, jakimi dysponuje Zakopiański Dwór czyni to miejsce idealnym punktem wypraw na stoki, spacery w góry, i na codzienne wojaże po Krupówkach, do których zawiedzie nas siedmiominutowy spacer.

Odwiedzającym Gościom Zakopane oferuje olbrzymi wachlarz pensjonatów, hoteli, kwater prywatnych, pokoi do wynajęcia, oraz apartamentów. Warto spędzić chwilę na wyszukaniu tego naj, tego, w którym nasze pieniądze zwrócą się w postaci naszego zadowolenia z pobytu.

Skoro Zakopane to wybór oczywisty, każdy powinien mieć swój typ również w zakresie dokładnego miejsca odpoczynku.

Wśród najbardziej malowniczych obiektów noclegowych, w jakich możemy zamieszkać, Pensjonat i Restauracja Zakopiański Dwór jest na pewno w samej czołówce. Pokoje urządzone z wielkim smakiem, absolutnie bezkonkurencyjna obsługa Gości, niesamowity charakter budynku, wpisujący się mocno w regionalny styl architektury Podhala ? to jedynie kilka z zalet tego pensjonatu.

Jest niestety bardzo niewiele miejsc w Zakopanem, które ukazują charakter tego wyjątkowego miejsca w jego czystej postaci, z dominującym drewnem, jako głownym materiałem budowlanym. W takim to właśnie stylu zbudowany jest Pensjonat Zakopiański Dwór. Ten Pensjonat Zakopane jest bezsprzecznie jednym z najciekawszych obiektów turystycznych na mapie tego czarującego miasta. Nie dziwi zatem fakt, że przed bramą główną tego pensjonatu zatrzymują się od czasu do czasu wycieczki, aby przewodnik mógł zademonstrować to, co w zakopiańskim stylu najpiękniejsze. W takich miejscach chce się odpoczywać. Tu zachowany jest charakter stylu miasta, jego czar i unikalny urok.