Termolifting RF – leczenie nadpotliwości

Wbrew pozorom bardzo wiele osób cierpi z powodu nadpotliwości. To dość wstydliwy problem, z którym każdy z nas stara się walczyć najskuteczniej, jak tylko się da. Warto jednak wiedzieć, że problem zbyt dużej ilości potu wydzielanego przez nasz organizm wymaga czegoś więcej niż tylko stosowania antyperspirantów. Te kosmetyczne blokery nie zawsze zdają egzamin, zwłaszcza jeśli cierpisz na wyraźną nadpotliwość. Mimo wszystko warto pamiętać o tym, że pot wydzielany przez nasz organizm jest zupełnie naturalny. Nasze ciało stara się w ten sposób uregulować swoją temperaturę. Pot chroni każdego z nas przed nadmiernym przegrzaniem. Jego wydzielanie jest niezbędne dla zachowania pełnego zdrowia procesów fizjologicznych.

Po najczęściej sprzyja nadpotliwości?

Ilość pojawiającego się potu jest kwestią w pełni indywidualną. Należy jednak pamiętać o tym, że niektóre sytuacje szczególnie przyczyniają się do występowania nadpotliwości. Jednym z głównych czynników występowania potu jest klimat. Gdy za oknem panują upalne dni, nasz organizm otrzymuje informacje o tym, że należy natychmiast uregulować temperaturę ciała. Dzięki czemu zostaje ono skutecznie ochłodzone. Z problemem nadpotliwości spotyka się także większość nastolatków – to właśnie burza hormonalna, przez którą wtedy przechodzą, motywuje nasz organizm do nadmiernej produkcji potu. Przy odczuwaniu skrajnie silnych emocji, np. stresu, nasze ciało także reaguje zwiększeniem pracy gruczołów potowych.

Leczenie nadpotliwości – Termolifting RF

Zapytaliśmy ekspertów z MediArt Clinic w Poznaniu o to, jak skutecznie wygrać walkę z nadpotliwością. Ich zdaniem najlepszym rozwiązaniem okazuje się medycyna estetyczna. To właśnie zabieg Termolifting RF jest najskuteczniejszy. Jeśli do tej pory nie znalazłaś jeszcze skutecznego rozwiązania Twojego wstydliwego problemu, to koniecznie zapoznaj się z tym innowacyjnym leczeniem nadpotliwości!

Inne zastosowania Termolifting RF

Termolifting to innowacyjne urządzenie, które nie tylko pomoże Ci w efektownej walce z przykrą nadpotliwością. Technologia pozwala także pozbyć się niechcianych zmarszczek, a także odmłodzić i ujędrnić skórę pacjenta. Lifting termiczny jest dlatego najczęściej wskazywany, jako najlepsze rozwiązanie w przypadku:

 • nadpotliwości;
 • zmarszczek;
 • blizn;
 • rozstępów;
 • poprawy kształtu twarzy;
 • liftingu szyi;
 • liftingu biustu;
 • liftingu skóry dłoni;
 • ujędrniania piersi;
 • ujędrniania kończyn dolnych i górnych;
 • ujędrniania brzucha.

Termolifting RF -jak dbać o ciało po zabiegu?

Każdemu pacjentowi, który zdecydował się na skorzystanie z tej szerokiej oferty, jaką jest Termolifting RF, zaleca się ostrożność. Najczęściej należy pilnować tego, aby nie drapać miejsc poddanych zabiegowi. W celu uśmierzenia delikatnego uczucia swędzenia można stosować kosmetyczną wazelinę. Gdy jednak wystąpią jakiekolwiek komplikację pozabiegowe, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem bądź specjalistą. Pamiętaj, że wszelkie samodzielne próby złagodzenia owych komplikacji mogą skończyć się dla Ciebie źle, dlatego nie ignoruj pojawiających się objawów!

Be the first to comment on "Termolifting RF – leczenie nadpotliwości"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.