System SAP podstawą efektywnego zarządzania

Rosnąca liczba firm konkurencyjnych oraz zmieniające się preferencje i wymagania klientów przyczyniają się do tego, że przedsiębiorstwa starają się w jak największym stopniu usprawnić swoją działalność oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Jednym ze sposobów na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa jest wykorzystanie systemu ERP. Zapewnia on szybki i płynny obieg informacji. Umożliwia to przyspieszenie procesów decyzyjnych. Oprogramowanie dla firm obsługuje praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa. System dla firm wykorzystywany jest już nie tylko w dużych korporacjach, ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Wiodący dostawca oprogramowania dla firm ? SAP ? opracował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest nim system SAP Business One. Dzięki temu, że jest on podzielony na moduły, możliwe jest optymalne dostosowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w SAP Business One to:

  • Księgowość i finanse,
  • Działania operacyjne i dystrybucja,
  • CRM,
  • Administracja i raportowanie.

Poza wymienionymi funkcjami, system SAP Business One charakteryzuje się elastycznością i łatwością obsługi. System SAP umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

Usługi wdrożeniowe oprogramowania dla firm marki SAP świadczą jego partnerzy. Posiadając długoletnie doświadczenie we współpracy z firmami w zakresie wdrażania systemów ERP, zapewniają oni  profesjonalne usługi i doradztwo. Jednym z nich jest firma SUPREMIS, pierwszy Złoty Partner SAP w Polsce.

Be the first to comment on "System SAP podstawą efektywnego zarządzania"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.