Spotkaj się z autorkami podczas Targów Książki w Warszawie

spotkanie targi

Wybierasz się w tym roku na majowe Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie? Lubisz rozmowy z autorami ulubionych książek? Jest okazja by spotkać się z nimi na kawie! Grupa autorek zaprasza czytelników do restauracji „Niewinni Czarodzieje 44” – w planach: rozmowa, spotkanie, możliwość podpisania książek i zamienienia kilku słów twarzą w twarz.

Autorki w kawiarni? Ciekawa inicjatywa!

Tegoroczne warszawskie Targi Książki to nie tylko okazja do spotkania się z ulubionymi pisarzami w trakcie targów, ale i poza nimi.

W sobotę, 27 maja od godziny 14-stej w restauracji „Niewinni Czarodzieje 44” przy ul. Złotej 44 (tuż obok Pałacu Kultury i Nauki) będą na czytelników czekać polskie pisarki:

  1. Catherine Reiss  – autorka takich thrillerów psychologicznych, jak: „Fetor”, „Farma Złych dusz” czy „Pokój już na ciebie czeka”
  2. Alex Sand – autorka m.in takich thrillerów, jak: „Pan Strach”, „Człowiek w bandażach” czy najnowszy „Nie denerwuj jej”
  3. Camille O’Naill – autorka romansów i książek fantasy, jak np. „Korona cienia”, „Cień mroku” czy „Sucinum. Tajemnice Bursztynowego szlaku”
  4. Aleksandra Lewenhaupt , autorka książek: „Pętla czasu tom 2” (nowość)i „Pętla czasu”
  5. Katarzyna Krakowiak, autorka książek: „Prywatna pokojówka” (nowość) i „Grzeszne tajemnice Klodi”

Spotkanie będzie mieć luźny charakter, a czytelnicy będą mogli nie tylko porozmawiać z autorkami, ale i przynieść im do podpisania swoje książki, zyskując cenne autografy i dedykacje. Jak informują organizatorzy, na miejscu będzie można również kupić książki od autorek, ale trzeba pamiętać, że ich ilość będzie mocno ograniczona.

  • Czas spotkania: 27 maja, od godziny 14.00 do 16.00
  • Miejsce: restauracja Niewinni Czarodzieje 44 ( niewinniczarodzieje44.pl )

Wstęp wolny – bezpłatny.

Dobra okazja do odpoczęcia kilka minut od krążenia między targowymi stoiskami.

Czym są spotkania autorskie?

Spotkania autorskie to wydarzenia, podczas których autor książki spotyka się z czytelnikami lub fanami swojego dzieła. Podczas takiego spotkania autor może opowiedzieć o swoich inspiracjach, procesie pisania, a także podyskutować z czytelnikami na temat swojej książki lub innych dzieł literackich. Takie spotkania mogą mieć różną formę – od prezentacji, przez reading, po panel dyskusyjny czy pytanie i odpowiedzi z publicznością. Spotkania autorskie są popularnym sposobem na budowanie relacji między autorem a czytelnikami.