Preply – platforma pomocna w edukacji

Rozwój osobisty i inwestycja w edukację własną, jak i potomstwa to dziś modne tematy, którymi warto się zainteresować. Nauka przez całe życie, zdobywanie kolejnych umiejętności jest obecnie trendy. W szczególności edukacja językowa cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. Nie bez powodu, bowiem to dzięki znajomości języków obcych mamy większe możliwości podjęcia zatrudnienia, edukacji zagranicą, czy też bogatszego życia towarzyskiego, bądź prowadzenia biznesu, czy odniesienia sukcesu życiowego na wszystkich jego płaszczyznach. W internecie roi się od rozmaitych serwisów edukacyjnych, programów do nauki, aplikacji sprawdzających wiedzę, będących narzędziami w nauce itp. wszystkie te pomoce mają nas wspierać w poznaniu i zaspokojeniu ludzkiej ciekawości. Dotychczasowy model edukacji uznawany jest za przeżytek. W edukacje coraz szerzej wkraczają nowe technologie i innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Rezygnacja z edukacji grupowej i nacisk na indywidualizację oraz komfort nauki wychodzi edukacji na plus.

Wykorzystując popularność trendu edukacyjnego powstała platforma pośrednicząca w nauce online. Preply pomaga znaleźć odpowiedniego korepetytora zarówno z języka obcego, jak również z matematyki, fizyki, czy chemii. Oferta zajęć przez Skype wciąż jest rozszerzana, dodawane są przedmioty, które możemy podszkolić korzystając z korepetycji online przy pomocy Preply. W bazie kontaktowej korepetytorów Preply dostępnych jest tysiące nauczycieli z różnych dziedzin nauki, z całego świata. W obszarze edukacji językowej dostępne są języki popularne na rynku jak angielski, czy niemiecki, ale także niszowe języki, których dotąd trudno było uczyć się z uwagi na dostępność lektorów. Dziś niezależnie od tego w jakim regionie mieszkasz, na wsi, czy w mieście możesz korzystać z wiedzy na tych samych zasadach. W Preply możesz wybrać korepetytora z drugiego końca kraju i świata, dla jakości zajęć, jak i połączenie nie ma to znaczenia, chyba że chodzi o termin spotkania i strefę czasową.

Na czym polega pośrednictwo Preply

Platforma edukacyjna Preply to gratka nie tylko dla zainteresowanych nauką, ale i samych korepetytorów, nauczycieli, którzy szukają rynku zbytu swoich usług. Warto jest dołączyć do serwisu, bowiem skupia on tysiące ofert w jednej bazie. Z uwagi na pojemność bazy kontaktowej przybywa Preply użytkowników. Tak duży wybór nauczycieli poprawia komfort szukania korepetytora, jak i samej nauki, mogąc uczyć się matematyki, angielskiego i historii w jednym serwisie chętniej korzystamy z Preply niżeli konkurencji specjalizującej się w wybranych dziedzinach nauki. Dodatkowym atutem Preply jest brak jakichkolwiek opłat za pośrednictwo, rejestrację, uczestnictwo itd. Jedynym kosztem w Preply jest stawka godzinowa wybranych zajęć. Co więcej środki pieniężne wpłacane na konto Preply są chronione przed oszustwem. Technicznie rejestracja w Preply wymaga zaledwie wypełnienia formularza. Po utworzeniu konta użytkownika możemy przystąpić do przeglądania profili nauczycieli i wyboru odpowiedniej oferty. Kiedy już znajdziemy korepetytora winniśmy skontaktować się z nim za pośrednictwem formularza wskazując zainteresowanie zajęciami z podaniem wszelkich szczegółów jak zakres tematyczny, preferowany termin i inne warunki współpracy. Następnie po uzgodnieniu terminu zajęć użytkownik zobowiązany jest wpłacić na konto Preply, indywidualna nauka języka przez Skype uzgodnioną sumę na poczet lekcji online. Wpłata ta jest przetrzymywana przez platformę do czasu zrealizowania zajęć i ich potwierdzenia, co chroni użytkownika przed utratą środków a wypadek oszustwa. Preply umożliwia również reklamacje zajęć, jeśli okażą się one niezgodne z propozycją na jaką przystaliśmy. Warto podkreślić, iż środki pieniężne na poczet korepetycji są także zabezpieczeniem interesów nauczyciela, na wypadek gdyby uczeń nie stawił się na zajęcia w umówionym czasie lub też korepetycje nie doszły do skutku z winy ucznia. Po odbyciu zajęć przez Skype użytkownicy Preply maja możliwość wystawienia korepetytorowi oceny i opinii zamieszczanej w profilu ofertowym. Dla uczniów jest to okazja do oceny, zaś dla korepetytorów do zbudowania renomy. Ta opcja ma wartość dodaną ? jest wskazówką dla innych użytkowników, na ile wartościowe, ciekawe są zajęcia z danym nauczycielem. To cenne źródło poleceń, o które zabiegają korepetytorzy.

By przekonać się do zajęć online, jak i samej platformy Preply warto jest skorzystać z lekcji testowej, która jest bezpłatna dla wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników. Podczas lekcji można sprawdzić zarówno formę edukacji jak i komfort korzystania z portalu, jego zasobów, wyszukiwarki i rozliczenia. Podkreślić należy, że wyszukiwarka Preply pomaga w filtrowaniu ofert względem wielu kryteriów, dzięki czemu możemy wyselekcjonować wyłącznie oferty stacjonarne ze swojej okolicy, jak i oferty online z danego przedmiotu itp.

Zaletą e-korepetycji jest ogromna elastyczność wpasowania w potrzeby ucznia.

Z Preply korzystają zarówno młodsi uczniowie, jak i dorośli, biznesmeni i managerowie, którym zależy na nauce, a jednocześnie nie mogą pozwolić sobie na dyspozycyjność w ciągu dnia, aby uczestniczyć w kursach doskonalących. Dzięki Skype korepetycje możemy odbyć wszędzie i praktycznie o każdej porze, tym samym możemy wpasować je w grafik innych zajęć, jak i dostosować czas nauki do osobistych preferencji ą o jak najlepsze i komfortowe warunki nauki. Dobór nauczyciela, materiału, metody nauki, czasu i miejsca zajęć to nie wszystkie zalety korepetycji z Preply. Korepetycje przez Skype mogą stanowić cykliczną formę nauki obejmującej określony program, również powtórkę przed egzaminem, przygotowanie do matury, jak i być okazjonalnym spotkaniem weryfikującym wiedzę, pomagającym nadrobić zaległości itp. Taniość lekcji przez Skype i wygoda ich pobierania sprawiają, iż stały się przełomem w edukacji zdalnej. To nowa jakość, dzięki której nauka indywidualna z indywidualnym podejściem do potrzeb ucznia, również tego trudnego o specjalnych potrzebach staje się tańszym sposobem nauki niżeli nauka grupowa. Lepszy efekt edukacyjny w niższej cenie to jest to, czego oczekiwał rynek od lat. W porównaniu z e-kursami dostępnymi w sieci korepetycje wygrywają realnym kontaktem z drugim człowiekiem, dzięki któremu zajęcia mogą być skrojone na miarę ucznia. Tym samym e-korepetycje w Preply t oferta dosłownie dla każdego, niezależnie od wymagań.

Duży popyt na korepetycje przez Skype przyczynia się do ewolucji start upu, jakim jest preply.com. Bezkonkurencyjna oferta doskonale wpisuje się w potrzeby rynkowe, zaś podążanie za oczekiwaniami użytkowników doskonali serwis i kształtuje przyszłość edukacji upowszechniając edukacje zdalną. Na odległość uczyć możemy się już nie tylko języków, co więcej trend ten został podchwycony również przez uczelnie wyższe, komisje egzaminacyjne i powoli egzaminy zdalne stają się rzeczywistością dając szansę na naukę tym, co nie mogą pozwolić sobie na wyjazd zagraniczny, czy dojazdy na uczelnię. To także szansa dla osób chorych, starszych, matek z dziećmi, niepełnosprawnych, mniej zamożnych. Wystarczy mieć dostęp do internetu, by móc podjąć naukę i czerpać z niej nie tylko satysfakcję, ale i materialne zyski.

Be the first to comment on "Preply – platforma pomocna w edukacji"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.