Poleasingowe komputery w nowej firmie, czyli oszczędność w biznesie

Rozpoczęcie nowego biznesu zawsze pociąga za sobą ogromne koszty związane z inwestycją w nieruchomość, zatrudnienie pracowników czy niezbędne urządzenia.

Chcąc zminimalizować wydatki, warto zastanowić się nad alternatywnymi opcjami pozyskania wyposażenia firmy. Jednym z lepszych pomysłów jest nabycie używanych sprzętów. Taką możliwość oferuje Dalian Trading. Firma dostarcza na rynek importowany, używany sprzęt komputerowy. Nowe modele to zwykle ostatnie egzemplarze zalegające w magazynach. Podstawą oferty są komputery stacjonarne i laptopy, ale nabyć można tu również części wymienne. Główną grupą odbiorców są klienci biznesowi oraz instytucjonalni. Sprzęty, które w większości były wcześniej oddawane w leasing zagranicznym firmom, teraz mogą równie efektywnie służyć polskim przedsiębiorcom. Dostępne są także pełne zestawy komputerowe, idealne do wyposażenia nie tylko firm, ale też szkół czy innych placówek użytku publicznego. Sprzedaż wszystkich produktów prowadzona jest zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i drogą zdalną.

Proponowane przez Dalian Trading komputery to urządzenia powystawowe oraz poleasingowe, importowane ze Skandynawii. Choć większość z nich była już wcześniej wykorzystywana, wszystkie są w bardzo dobrym stanie. Dla pewności kupującego, internetowe oferty posiadają dokładne opisy produktów, a ich stan wizualny można zobaczyć na dołączonych zdjęciach. W razie wątpliwości, szczegółowych informacji dostarczy obsługa sklepu. Pracownicy służą też wskazówkami dotyczącymi doboru komputera do indywidualnych potrzeb. Sprzęty przechodzą dokładne testy, które pozwalają określić ich sprawność i żywotność. Dzięki temu do sprzedaży trafiają najlepsze, całkowicie sprawne urządzenia, objęte gwarancją producencką. Firma zajmuje się również serwisowaniem komputerów. Poza samą naprawą, oferuje wymianę zużytych części oraz optymalizację, pozwalającą na wydajniejsze funkcjonowanie urządzeń.

Be the first to comment on "Poleasingowe komputery w nowej firmie, czyli oszczędność w biznesie"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.