Ogrody Hallera- nieruchomości Wrocław

Krzyki to obecnie chyba najbardziej prestiżowa dzielnicą Wrocławia. To w niej powstaje najwięcej projektów nowych osiedli i to w niej najchętniej chcą mieszkać ludzie szukający ofert mieszkań. To właśnie w tej okolicy powstało Osiedle Cztery Pory Roku, czy też słynne Ogrody Hallera.

Czym charakteryzuje się dzielnica Krzyki?

To tutaj powstaje najwięcej apartamentowców, głównie w okolicy Grabiszynka i Borka. Miejsce jest o tyle ciekawe, że zapewnia dostęp do bardzo rozbudowanego węzła komunikacyjnego przy jednoczesnym bardzo ładnym krajobrazie.
Świadczy o tym chociażby znajdujący się nieopodal park Grabiszyński i Południowy.

Z zewnątrz elewacja nawiązuje do bardzo reprezentacyjnych willi miejskich. Architekci połączyli w sobie kamień obok dużych okien. Wszystko w tonie delikatnego luksusu.

Przed osiedlem można podziwiać zielone aleje, przysiąść na ławce, czy pospacerować przy świetle latarni. Na głównym placu znajduje się również rzeźba Ludwiki Ogorzelec.

Ogrody Hallera to kompleks apartamentowców. Jak zatem wiadomo nie zawierają w sobie małych mieszkanek, ale raczej duże przestronne pomieszczenia. Cechą charakterystyczną jest to, że w znacznej swojej mierze są to przestrzenie wykonane ze szkła. Coś na wzór loftów, tylko, że w zupełnie innej aranżacji.

Oczywiście jak to zwykle w przypadku apartamentowców bywa nie są one przeznaczone dla ludzi, którzy szukają najtańszych ofert na rynku. Mieszkania są nieco droższe niż w przypadku normalnych cen rynkowych. Nie przeczy to jednak temu, że za cały luksus, który architekci przygotowali z niezwykła pieczałowitością zapłacić warto.

Niemal każde z mieszkań ma osobny taras i balkon, z którego można podziwiać krajobraz Wrocławia. Ponadto całość kompleksu dzieli się tak jakby na dwie odrębne części. Część wewnętrzna to place zabaw, dziedziniec, ogród, Część zewnętrzna zawiera lokale usługowe, w tym sklepy, aptekę itp.

Jak w przypadku wszystkich nowoczesnych osiedli dużą wagę przykłada się i tutaj do bezpieczeństwa. W oknach na parterze zamontowano rolety antywłamaniowe, a w drzwiach zamontowano drzwi zabezpieczające przed kradzieżą. Ponadto obiekt jest monitorowany oraz strzeżony przez ochronę.

Zupełną nowością natomiast jest specjalne pomieszczenie biurowe zaprojektowane do spotkań biznesowych. No cóż dla zapracowanych zawsze może się przydać w razie nagłego wieczornego spotkania z klientem!
Pewne widełki w cenie mieszkań są możliwe dzięki temu, że zaproponowano nowe rozwiązanie dla kupców. Otóż mogą oni wybrać różne standardy mieszkania podczas wykończenia lokalu pod klucz.

Przykładowo za mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 zapłacimy ok. 270 tys zł. Inne ceny nieruchomości możemy także zobaczyć na stronie biura nieruchomości Polish Property.

No cóż jeszcze kilka lat temu opis podobnego osiedla kojarzył nam się z willowym osiedlem, w którym mogą mieszkać tylko bogacze. Dziś to i podobne osiedla wydaja się całkiem normalne zwykłemu zjadaczowi chleba. Czy zatem standardy wzrosły, czy może wymagania klientów są na tak wysokim poziomie? Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne mieszkanie na takim osiedlu to musi być prawdziwa przyjemność.

Be the first to comment on "Ogrody Hallera- nieruchomości Wrocław"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.