Najlepszy gabinet w centrum Krakowa – na co zwrócić uwagę

Usługi w centrum Krakowa, w tym te stomatologiczne kojarzą się przede wszystkim z najwyższymi w mieście cenami. Nie koniecznie jednak musi to być prawda.

Ceny usług stomatologicznych przede wszystkim definiowane są cenami materiałów stosowanych w leczeniu czy protetyce i różnice między poszczególnymi gabinetami wynikają najczęściej z tego właśnie powodu. Nie każdy stomatolog używa wypełnień z najwyższej półki, nie każdy też gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający szybką diagnozę skracającą cały proces leczenia. Z tego też względu świetnie wyposażona klinika znajdująca się w centrum miasta może mieć porównywalne, a często dzięki promocjom niższe ceny niż podobna leżąca na peryferiach.

Szukając w wyszukiwarkach hasła typu „dentysta kraków centrum” wśród wielu podpowiedzi warto zwrócić uwagę na przekierowanie do strony Instytutu Stomatologii Vita Medical w Krakowie przy ul. Basztowej 3, tuż obok Starego Miasta.

Instytut oferuje w najnowocześniejszej formie usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii dziecięcej, leczenia zachowawczego, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, aż po implantologię. W Instytucie można poddać się też poprawie wyglądu uzębienia w ramach stomatologii estetycznej.

Tym co pozytywnie wyróżnia tę placówkę medyczną od wielu innych jest jej współpraca z kilkoma dużymi firmami ubezpieczeniowymi, m.in. Allianz i PZU Zdrowie. Dzięki temu pacjent posiadający stosowne ubezpieczenie może w jego ramach uzyskać całkowitą, bądź częściową refundację leczenia. Inni mogą skorzystać z medirat, gdyż Instytut może wykonać zabieg sfinansowany później w systemie ratalnym.

Korzystający z leczenia w Vita Medical pacjent ma dostęp do pełnego zakresu usług stomatologicznych w jednym miejscu. Stomatolodzy tam pracujący skupiają się nie tylko na leczeniu zaistniałych chorób, ale kładą również nacisk na regularne przeglądy tak samych zębów, jak i dziąseł.

Bardzo korzystną opcją dla pacjenta jest udzielanie przez Instytut Vita Medical aż dwuletniej gwarancji na wykonane usługi.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter