Multiroom – dlaczego warto go mieć w swoim domu?

Cowieczorna walka o pilota? Niekoniecznie, pod warunkiem, że zamontujesz w swoim domu multiroom. To jeden z superdodatków INEA – system, który umożliwia ci oglądanie różnych programów w tym samym czasie nawet na czterech telewizorach. Dowiedz się, dlaczego warto mieć Multiroom, jak podłączyć system i jakie są jego zalety.

Usługa multiroom

INEA już od kilkunastu lat dostarcza do domów Internet i telewizję. Od jakiegoś czasu, wśród oferowanych pakietów, posiada usługę multiroom, pozwalającą na oglądanie różnych programów w tym samym czasie. Każdy domownik może mieć własny telewizor i oglądać ulubioną produkcję, więc już nie trzeba wybierać między bajką, serialem a meczem. Na dodatek wszystko odbywa się w jednym abonamencie, co oznacza bardzo dużą oszczędność.

Podłączenie każdego dodatkowego odbiornika to tylko 14,90 zł!, a to z kolei mniej, niż gdybyś musiał każdemu użytkownikowi wykupić osobny pakiet telewizji. To tańsze rozwiązanie, które na zawsze zakończy walkę o telewizor.

Zalety posiadania multiroomu

Usługa multiroom ma o wiele więcej zalet niż myślisz. To nie tylko możliwość oglądania tego, na co masz ochotę bez wykłócania się o pilota lub czekania na swoją kolej. Przede wszystkim usługa pozwala na oglądanie kanałów HD, o ile są w twoim pakiecie.

Jeśli nie ma cię w domu w czasie nadawania twojego ulubionego programu możesz skorzystać z dekodera z nagrywarką i po prostu nagrać interesujący cię film.

Komfortowy multiroom – jak podłączyć?

Wygoda i niskie opłaty sprawiają, że bardzo częstym wyborem użytkowników pada właśnie multiroom. Jak podłączyć usługę?

Znajdziesz ją w ofercie INEA. W niektórych pakietach jest dostępna za darmo, w innych należy ją dokupić osobno. Liczba podłączonych telewizorów zależy od ciebie i od tego, co potrzebujesz, a za każdego kolejnego użytkownika zapłacisz tylko 14,90 zł. Na telewizorach podpiętych użytkowników są dostępne wszystkie kanały, które masz w wykupionym przez ciebie abonamencie. Maksymalnie mogą zostać przypięte aż cztery telewizory.

Be the first to comment on "Multiroom – dlaczego warto go mieć w swoim domu?"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.