Dlaczego warto posiadać własną studnię głębinową

Własna studia głębinowa? Zobacz dlaczego warto i jakie niesie korzyści. Posiadanie własnej studni głębinowej niesie ze sobą wiele zalet i możliwości zarówno w gospodarstwie domowym jak i w prowadzonej działalności gospodarczej. Największą zaletą studni głębinowej jest jakość wody. Studnia głębinowa czerpie wodę z warstw wodonośnych. Co to oznacza w praktyce? Między warstwą wodonośną, a górną powierzchnią gruntu występuje wiele warstw filtracyjnych, większość z nich to warstwy nieprzepuszczalne, dzięki temu woda ze studni głębinowej jest mniej narażona na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Jakie inne zalety mają studnie głębinowe?

Posiadanie własnej studni głębinowej niesie ze sobą wiele zalet i możliwości zarówno w gospodarstwie domowym jak i w prowadzonej działalności gospodarczej. Największą zaletą studni głębinowej jest jakość wody. Studnia głębinowa czerpie wodę z warstw wodonośnych. Co to oznacza w praktyce? Między warstwą wodonośną, a górną powierzchnią gruntu występuje wiele warstw filtracyjnych, większość z nich to warstwy nieprzepuszczalne, dzięki temu woda ze studni głębinowej jest mniej narażona na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Kolejną istotną zaletą własnej studni jest oszczędność, jedynym kosztem użytkowania studni głębinowej jest energia elektryczna zasilająca pompę. Są to zdecydowanie mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami. Niezależność, posiadając własną studnię możesz czuć się niezależny, nie musisz martwić się o brak wody, wahania ciśnienia czy innymi problemami pojawiającymi się e sieciach wodociągowych. Posiadanie własnej studni na terenie inwestycji zapewni nam również niezawodność i wydajność w ujęciu wody, a także bezpieczeństwo samej instalacji.

 

Ekowiert to profesjonalna firma z Jasła zajmująca się wykonywaniem odwiertów pod studnie głębinowe zarówno studnie przydomowe i przemysłowe. Prace i odwierty wykonywane są w każdym terenie, dzięki wysokiej jakości sprzętu wiertniczego nie ma problemu z przewierceniem się nawet przez najtwardsze pokłady skalne. Firma realizuje prace niezależnie od pory roku, odwierty wykonywane są zarówno metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Ekowiert działa głównie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. W szczególności miasto Jasło, Krosno, Sanok i okolice.

Adres i dane kontaktowe firmy:

Ekowiert studnie głębinowe

Łajsce 176

38-204 Tarnowiec

 

http://www.ekowiert.com

biuro@ekowiert.com

+48 790 640 166

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter