Sposób rozmieszczenia i umiejscowienia kinkietów

kinkiety

Oświetlenie domu może dawać dużo do myślenia, jest zdecydowanie lepszy sposób aby to zrobić.

Pierwsze pytanie które powinniśmy sobie zadać: Jaki rodzaj oświetlenia muszę z kinkiet na ścianie (zwany też czasami ozdobami ścian)? Oświetlenie jest odpowiednie w większej sali? Rozjaśniając korytarz? Lub jest na ścianie z bardziej dekoracyjnym akcentem, z funkcjonalnością przy tylnym siedzeniu?

Kinkiety ścienne są tak uniwersalne, na pewno są dobre i złe sposoby, aby z nich korzystać. I jest niezwykle szeroka gama kinkietów Oświetlenia do pracy.

Bez względu na to, gdzie chcesz, kinkiety ścienne, powinny być zawieszony około 60 cm od podłogi i, jeśli to możliwe, około sześć metrów od siebie.

To są ogólne zasady oświetlenia do ściany za pomocą światła, ale, jak wszyscy wiemy, niektóre przepisy mogą być wygięte. Oto podział możliwych miejscach i wytycznych dla użycia kinkietów ściennych.

Przedpokój : Oto gdzie można śledzić zasady sześciu stóp od siebie wzdłuż ściany. Jeśli jest to długi korytarz, każdy kinkiet ścienny będzie produkować wystarczająco dużo jasność i dlatego należy umieścić w tej odległości. Jeśli bierzesz pod uwagę element dekoracyjny (jeden po każdej stronie drzwi, lub wielu kinkiety na końcu sali, na przykład), to również doskonałe rozwiązanie do przyjęcia.

Duże pokoje : kinkiety ścienne stanowią doskonałe źródło światła wtórnego. Ani nie są tak jasne, że pokona ich przestrzeni życiowej, jednak są one na tyle jasne, aby pomóc w oświetleniu.

Większa powierzchnia mieszkalna (wielki pokój, pokój dzienny i sypialnia) zazwyczaj są wyposażone w podstawowe źródło światła jakiegoś rodzaju, jak żyrandol lub sufitowe oświetlenie. Strategicznie rozmieszczone kinkiety ścienne może rozjaśnić obszar, który może potrzebować więcej światła (kątach bądź przy wyjściu tarasowym/balkonowym) lub zaznaczyć funkcję w pokoju (na pianinie lub jakimś dziele sztuki).

Rozmieszczajmy kinkiety co najmniej sześć metrów od siebie, chyba, że ??to dla dobra ozdobnych przedmiotów.

Na zewnątrz : Wewnątrz domu nie jest jedynym obszarem, w którym możemy używać kinkietów. Na zewnątrz swojego domu możemy również korzystać, a dzięki ogromnej selekcji Postępu Oświetlenia kinkietów zewnętrznych , masz wiele do wyboru. Ganek jest doskonała lokalizacja do montażu kinkietów zewnętrznych na ścianach. Korzyści? Zwiększone bezpieczeństwo, dekoracyjne uaktualnienie i natychmiastowe wzmocnienie odwołania krawężnika (zwłaszcza jeśli dodać uzupełniające oświetlenie na zewnątrz ).

Kinkiet ścienny może być jednym z najmniejszych świateł dodawanych do domu, ale to może się opłacać niektórym z największych dywidend. Wykorzystać moc kinkiet na ścianie, należy tylko przestrzegać kilku prostych (i elastyczne) zasady, a Twój dom będzie inspiracją dla innych.

Be the first to comment on "Sposób rozmieszczenia i umiejscowienia kinkietów"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.