Roben Dachówka

Firma Roben działa na rynku ceramiki budowlanej już od ponad 150 lat. Na chwilę obecną produkuje ponad 1500 różnorodnych produktów. Są one chętnie wybierane przez osoby prywatne i instytucje. W Polsce Roben działa od 1994 roku, jej  główna siedziba i trzy firmy znajdują się w Środzie Śląskiej, ale produkty docierają do odbiorców  w całej Polsce. Wszędzie znane są z wysokiej jakości i unikalnego wzornictwa.

Roben dachówka to szereg wysoko jakościowych produktów wielu charakterystycznych linii. Jest np. Piemont, Bergamo, MONZA plus, czy Borholm. Każda z nich ma do zaoferowania najwyższej klasy dachówki w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Stosunkowo łatwo jest je rozróżnić od siebie, gdyż mają charakterystyczny wizerunek, kształt i kolor. Roben dachówka to kolory niezwykłe. Pełne głębi , smaku i intensywności. Z nimi każdy dach prezentuje się wyjątkowo. Są dachówki miedziane, utrzymane w ciepłych czerwieniach, brązach, żółciach. Dachówki takie świetnie prezentują się na domach jednorodzinnych i wypoczynkowych. Natomiast dachówki utrzymane w chłodnych, rustykalnych grafitach, szarościach i czerwieniach rewelacyjnie wyglądają w nowoczesnych bryłach budynków użyteczności publicznej i firm. Takie dachówki elegancko prezentują się na tle unikatowych często niesymetrycznych brył budynków. Roben dachówka możliwa jest do zastosowania na dachach zabytkowych budynków i kościołów.

Roben dachówka jest bardzo różnorodna. W ofercie firmy można znaleźć dachówkę dużego formatu, która umożliwia bardzo szybki montaż. Dachówka falista wyposażona jest w podwójny zamek, wygodne wgłębienie i łatwo jest ją układać przy różnych kątach nachylenia. Roben dachówka typu S ma pogłębione łukowate wygięcie, jest niezwykle proporcjonalna, chociaż jej powierzchnia jest większa, montaż przebiega sprawnie i szybko.

Firma Roben oferuje także szereg akcesoriów dachowych pomocnych w montowaniu dachu z dachówek ceramicznych. W ofercie firmy są gąsiory z klamrą i łącznikowe, uchwyty listwy kalenicy, dachówki dwufalowe, dachówki skrajne lewe i prawe, dachówki wentylacyjne, antenowe, kominki odpowietrzające z rurą łącznikową, ławy kominiarskie, stopnie kominiarskie, taśmy do obróbek kominiarskich, taśmy od gąsiory, kosze dachowe, klamry do dachówki, łotki przeciwśniegowe, grzebienie okapu, czy dachówki pulpitowe.

Roben sprawia, że wszelkie prace budowlane i remontowe mogą przebiegać sprawnie i bez problemowo. Jest gwarancją najwyższej jakości materiałów, które na pewno nie ulegną zniszczeniu nawet za wiele dziesiątek lat.

Be the first to comment on "Roben Dachówka"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.