Profesjonalne Ksero

Drukarnia Ksero A0 funkcjonuje na poznańskim rynku już od ponad 20 lat. Są to lata, w których nabywała ona doświadczenia i doskonaliła swój warsztat oraz sprzęt. Dzięki temu dziś cieszy się dobrą marką i nowatorskimi rozwiązaniami. Specjalizuje się w wielu rodzajach wydruków oferując duży wybór usług.

Drukowanie i kserowanie

W ksero A0 możemy skorzystać z szybkiego punktu druku i ksero. Nasze zamówienie będzie wykonane na najnowszych urządzeniach, co zagwarantuje nam najwyższą jakość. Możemy tutaj wykonać ksero w kolorze oraz czerni i bieli w bardzo różnych, również wielkoformatowych formatach. Oprócz formatu firma daje nam możliwość szerokiego wyboru gramatury papieru oraz jego rodzaju jak np. papier kolorowy, samoprzylepny bądź folia. Drukarnia oferuje możliwość wykonania wydruku bezpośrednio z plików pobranych z CD, pendrive lub e-maila. Kolejnym udogodnieniem są dodatkowe usługi do zamówienia. Dzięki temu nasze wydruku mogą być tu profesjonalnie złożone, zalaminowane, zbindowane, oprawione. Bardzo dużą wygodą jest możliwość tych wszystkich usług w jednym miejscu.

Druk cyfrowy i reklamowy

Oprócz tradycyjnej formy wydruku w A0 możemy również skorzystać z druku cyfrowego. Drukarnia zapewnia nas, że druk ten będzie wykonany na profesjonalnych i najnowocześniejszych maszynach. Przygotować w ten sposób możemy min.: wizytówki, plakaty, ulotki, naklejki, papier firmowy, zdjęcia, teczki firmowe lub wydruki na piance bądź PCV.

Laminowanie

Kolejną usługą jaką odnajdziemy w Drukarni A0 jest laminowanie. Polega ono na pokryciu papieru dodatkową warstwą folii. Warstwa ta chroni wydruk przed zniszczeniami takim jak podarcie, matowienie, zalanie czy zabarwienie. Zalaminowany papier można w łatwy sposób wyczyścić z plam czy innych zanieczyszczeń. Dzięki temu nasz dokument jest trwalszy i nie traci na jakości.

Oprawianie

Firma oferuje również wiele możliwości opraw dokumentacji. Takich jak: bindowanie – czyli łącznie pliku kartek za pomocą specjalnej taśmy do oprawiania dokumentów; oprawa termokurczliwa – najczęściej stosowana przy oprawianiu prac dyplomowych; unibind – bardzo trwała opraw wykonana przy użyciu klejonej żywicy; oprawa listwą wsuwaną – najprostszy sposób na połączenie dokumentów, dający możliwość łatwej wymiany kartek w razie zaistniałej potrzeby; oprawa introligatorska – stała, mocna oprawa, którą najczęściej stosuje się w przypadku dokumentacji technicznej czy architektonicznej.

Wykonywanie pieczątek

Firma ksero A0 specjalizuje się nie tylko w rożnego rodzaju usługach drukarskich ale również w wyrabianiu pieczątek. Pieczątki są tu przygotowywane w różnych rozmiarach i kolorach. Możemy tutaj zamówić pieczątki automatyczne lub stemplowe dostępne w różnych kształtach. Co ciekawe istnieje też możliwość wykonania pieczątki dwukolorowej. Razem z profesjonalną obsługą możemy zaprojektować swoją pieczątkę i wybrać jej model. Pieczątki zamówione w A0 po odbiorze są napełnione tuszem co pozwala na ich natychmiastowe użycie.

Drukarnia cyfrowa A0 pozwala na skorzystanie z wielu możliwości w jednym miejscu. Dzięki temu możemy zaoszczędzi czas i nerwy na poszukiwaniu interesujących nas usług.

Be the first to comment on "Profesjonalne Ksero"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.