Planowanie płci dziecka

Jesteś mamą chłopczyka, a skrycie marzyłaś o córce? Chciałabyś, aby twoim pierworodnym był chłopiec? Jeżeli marzysz o tym, ażeby przewidzieć płeć dziecka, to powinnaś wiedzieć, iż w dzisiejszych czasach jest to możliwe. Warto przybliżyć sobie zatem kilka wypróbowanych metod i wypróbować je na swoim przykładzie. Oczywiście każdy rodzic chce, ażeby jego dziecko przyszło na świat zdrowe. Jednakże, jeśli są metody, dzięki którym możemy nieznacznie wspomóc matkę naturę, to dlaczego z nich nie korzystać?

Na co zatem zwrócić wyjątkową uwagę?

Po pierwsze planując płeć dziecka należy wziąć pod lupę moment jajeczkowania. O dziewczynkę należy starać się Miej więcej na cztery dni przed jajeczkowaniem, tak, aby do jajeczka dotarł plemnik X (te żyją dłużej). Planując syna współżyć powinno się w dzień szczytu, wówczas do komórki jajowej przedostanie się plemnik Y. Ponadto warto zadbać o dietę. Wydane przez naukowców badania twierdzą, że jeśli pragniemy córki, to kobieta w ciąży musi spożywać więcej pokarmów słodkich, obfitujacych w wapń i magnez.

Chłopcy z kolei wolą sód i potas. Warto jednak dodać, że w tym temacie opinie nie są jednakowe. Oczywiście zazwyczaj nie możemy definitywnie wpłynąć na płeć dziecka. Niemniej jednak statystycznie przyszli rodzice mają większe szanse na to poczęcie syna niż córki. Na całym świecie rodzi się bowiem więcej chłopców.