Nowoczesne podsłuchy telefoniczne

Pamiętacie pierwsze aparaty komórkowe? Wydawać się może, iż było to wczoraj. Nie małe wymiary, brak kamery, długie anteny, brak kolorowego wyświetlacza a także prehistoryczne systemy operacyjne to raptem część funkcji pierwszych aparatów komórkowych. W XXI wieku gałąź ta bardzo się rozwinęła. Powstało w tym czasie wielu producentów oferujących coraz nowsze funkcje połączone z ciekawym designem. Dzięki temu możliwe stało się proste podsłuchiwanie tych telefonów. Jak możemy to zrobić? Podsłuch telefonu umożliwia specjalny soft, który wgrywamy w docelowym telefonie. W jaki sposób można zainstalować taki podsłuch?Podsłuch możemy zainstalować na kilka sposobów. Możemy za sprawą komputera przenieść plik na telefon lub przesłać go za pośrednictwem bluetooth, jeśli korzystamy z laptopa. Ponadto możemy plik szpiegowski zainstalować z karty pamięci microSD. W tym celu należy taką kartę włożyć do telefonu i otworzyć z niej plik. Czy na wszystkie telefony pasuje podsłuch? Obecnie można soft zainstalować na większość aparatów niezależnie od obsługiwanej platformy. Najbardziej popularnymi telefonami są Nokie, Samsungi, Motorole, BlackBerry. Dlatego też powstały programy szpiegowskie na systemy operacyjne takie jak Symbian, Android, Windows Mobile przewidziane dla wyżej wymieniany telefonów. Jakie możliwości daje podsłuch? Wszystko zależy od programu, który wgramy w telefonie. Najczęściej klientom zależy na podsłuchu rozmów wychodzących i przychodzących, nasłuchiwaniu otoczenia telefonu, SMS-ach i lokalizowaniu danego telefonu.

W bardziej rozszerzonych programach możliwe jest oprócz tego nagrywanie rozmów lub otoczenia a także wysyłanie ich na nasz adres email.

Co zrobić, kiedy nie mam dostępu do telefonu, który chcę podsłuchać?  Taka sytuacja zdarza się dosyć często. Instalacja podsłuchu jest wyjątkowo szybka i jeśli jest to bliska nam osoba, którą chcemy podsłuchiwać możemy wykorzystać okazję, kiedy idzie do łazienki lub gdy śpi. Jeśli jednak taka osoba nie rozstaje się z telefonem jest jeszcze kilka możliwości. W ciągu roku jest wiele okazji, aby dać komuś prezent, są to czyjeś urodziny, imieniny, rocznica ślubu a także wiele świąt po drodze.

W tym czasie możemy kupić gotowy telefon z podsłuchem i wręczyć go danej osobie. Ile takie coś kosztuje?

Ceny są dosyć zróżnicowane i uwarunkowane od typu aparatu jak i oprogramowania, który chcemy zainstalować. Żeby program działał poprawnie jest on dopasowywany indywidualnie do każdego telefonu, który chcemy kontrolować, ponieważ źle dopasowany może narazić nas na zdekonspirowanie.

W zależności od platformy telefonu ceny wahają się od 650 do 2700 zł za soft.

Be the first to comment on "Nowoczesne podsłuchy telefoniczne"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.