Lodger zimową porą

Zima już mocno zaawansowana, dawno spadł już upragniony śnieg, a do kalendarzowej wiosny pozostała jeszcze chwila. Płatki śniegu iskrzą się, spadając na ulice. Spacery stają się przyjemniejsze kiedy pod stopami skrzypi śnieg, a otaczająca aura nie jest już taka szara. Lodger wie o tym doskonale.

Co jeszcze sprzyja udanym spacerom? Niewątpliwie ciepło, nie ma nic gorszego, jak zmarznąć podczas spaceru. Nie jesteśmy w stanie skupić na niczym pozytywnym. A co dopiero mają powiedzieć maluchy? Przed każdym spacerem odwiecznym dylematem rodzica jest jak ubrać nasz skarb, by było mu nie za ciepło, nie za gorąco. Doświadczenie naszych rodziców podpowiada, że na cebulkę. Tylko nasz rytm życia nieco przyspieszył i często zabieramy maluchy ze sobą na przejażdżkę po sklepach. Wygląda to mniej więcej tak: dwór – samochód – sklep – samochód – podwórko. Kiedy i jak przebrać dziecko, by go nie przegrzać, ani nie ochłodzić.

I tu przychodzi ten moment kiedy warto zaufać specjalistom i postawić na jakość. Firma Lodger wie co potrzebne jest maluchom, by na spacerach było im ciepło i przyjemnie. Na przykład dwuwarstwowe kombinezony zimowe Lodger Skier chroniące przed niepogodą i wiatrem, albo śpiworki Lodger świetnie nadają się do fotelików, które są uwielbiane przez rodziców podczas zakupowego szaleństwa. Kiedy nie ma szans na wyjście na podwórko i trzeba pozostać w pomieszczeniu, doskonałe są śpiworki bawełniane Lodger Hopper. Materiały, z których Lodger szyje ubranka dla najmłodszych są niezwykle miękkie i przewiewne, chroniąc jednocześnie przed przegrzaniem. Praktyczne rozwiązanie dla noworodków to body romper, którego rękawki, wywijane na końcu, tworzą tzw. rękawiczki, które zastępują te zasłonki przed zadrapaniem.

Innym świetnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy lubią często się przemieszczać są chusty, które sprawdzają się jako nosidełka. Dziecko ułożone jest w niej w pozycji embrionalnej, która jest najbezpieczniejsza dla malucha. Po kąpieli natomiast specjaliści Lodger proponują ręczniczki z kapturem z super chłonnej hydrofilowej dzierganej tkaniny, które nie tylko otulają dziecko, ale także je ogrzewają. Ręczniczek jest dwustronny, zatem jeśli jedna strona namoknie szybko można zmienić na drugą, a dziecko dalej będzie odczuwać komfort. Dostępność wielu produktów na rynku wcale nie daje nam większego komfortu. Nie musimy uczyć się na błędach. Sprawdzone i dobre marki, których priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo maleńkiego człowieka to najlepsze rozwiązanie nie tylko dla młodych, ale i tych doświadczonych rodziców.

Be the first to comment on "Lodger zimową porą"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.