Fototapety na wymiar: nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz

fototapety

Współczesna branża dekoracji ścian i związanej z nią aranżacji pomieszczeń rozwija się coraz prężniej, a zaawansowana technologia sprawia, że mamy też o wiele większych wybór jeśli chodzi o produkty, które umieszczamy na ścianie. Kiedyś możliwość dokładnego co do centymetra pokrycia ścian dawała tylko jednolita, stosunkowo nudna tapeta (lub farba), dziś – nawet graficznie bogate fototapety można bez problemu przykleić na ścianie, która nie jest idealna: ma wnęki, złamania a nawet jest ponadprzeciętnie duża.

Fototapety w aranżacji wnętrz

Utworzenie precyzyjnie dopasowanej do wielkości ściany fototapety, to prawdziwa sztuka, ale na szczęście – już opanowana. Tak, jak kiedyś tego rodzaju fototapetę można było kupić wyłącznie w jednym, narzuconym z góry rozmiarze, a w domu pozostawało ją przyciąć, często kosztem zaburzenia całego jej obrazu, tak dzisiaj nie ma już takiej potrzeby.

Korzystając z usług produkowania fototapet na wymiar zyskujemy pewność, że po podaniu dokładnych rozmiarów ściany, na której planujemy taką fototapetę zamontować, niczego nie będziemy musieli odcinać, przycinać ani skracać. Problemem nie jest również dobranie fototapety do ścian niewielkich, bardziej kwadratowych, zupełnie nieregularnym jeśli chodzi o wielkość, lub wyjątkowo podłużnych – co kiedyś byłoby zupełnie niemożliwe. Dzisiaj znów, wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar zdjęcia, zamówić w firmach oferujących dany motyw „na wymiar” i gotowe.

Takie perfekcyjne dopasowanie tapety z motywem dowolnego zdjęcia daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz w mieszkaniu. Inną, ściśle dobraną do rozmiaru ściany fototapetę można zamówić do salonu, pokoju dziennego, wąskiego przedpokoju czy mocno kwadratowego pokoju dziecka. Praktycznie każdą wielką ściany można zagospodarować tak, jak się o tym marzy.

Dodatkowym atutem jest tu również gigantyczny wybór: tysiące gotowych wzorów fototapet można znaleźć w specjalistycznych sklepach, ale i – jeśli szukamy czegoś absolutnie niepowtarzalnego, zdecydować się na tapetę z naniesionym na nią motywem z własnego zdjęcia: fotografii z podróży, portretu sprzed lat, panoramy ulubionego miasta, czy nawet własnoręcznie zaprojektowanej grafiki.

W poszukiwaniu idealnego dopasowania w aranżacji wnętrz: Coloray.pl

Be the first to comment on "Fototapety na wymiar: nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.