Atrakcyjne huśtawki dla niemowląt

Kiedy urodzi się dziecko , chciałabyś zapewnić mu wszechstronny rozwój po przez urozmaicone zabawki dostosowane do jego możliwości. Maluch stopniowo rozwija się ruchowo i z pozycji leżącej przechodzi do siedzenia, a wreszcie stawia nieśmiałe pierwsze kroki. Zanim to jednak nastąpi dużo czasu spędza leżąc.

Aby taka pozycja nie była nudna, aby wykorzystać ja dla rozwoju maluszka rodzice decydują się na huśtawki  dla niemowląt pozwalające na jego wypoczynek w czasie dnia a nawet sen. W pastelowych ,przyjemnych kolorach, łatwe do montażu , mieszczące się nawet na niewielkich powierzchniach zabawki możesz zakupić bez trudu w sklepie online. To znacznie ułatwia ci zakup, bo oglądasz spokojnie bogatą ofertę z opisami i zdjęciami ,a potem rozważnie podejmujesz decyzję.

Takie huśtawki można wykorzystać już od pierwszego tygodnia życia malucha.

Zwykle w opisie podana jest optymalna waga dziecka ,które odpoczywa na huśtawce. To markowe artykuły dziecięce, więc nie ma obawy ,że jakaś część nieoczekiwanie się odczepi, czy też popsuje. Pasy bezpieczeństwa chronią niemowlę przed wypadnięciem ,a pałąk wyposażony w pluszowe  zabawki  czy lustereczko skupia uwagę dziecka. Delikatne bujanie huśtawki wprawia maluszka w błogi sen. Trzeba tylko pamiętać o zakupie 4 baterii C LR14, które wprawią w ruch zabawkę  i to w różnych prędkościach. A nawet można ustawić pożądany czas huśtania, gdy np. chcemy maleństwo uśpić.

Ceny zależą właśnie od zaawansowania technicznego zabawki. Łatwy do prania pokrowiec to dodatkowy jej atut.