Zmiana płci – zobacz jak wygląda tzw. feminizacja twarzy

Niedawno w serwisie Youtube.com pojawiło się nagranie, na którym twarz młodego mężczyzny zmienia się w twarz kobiecą. Na dwuminutowym nagraniu zaprezentowana jest przemiana rejestrowana dzień po dniu przez trzy lata.
Na pierwszym zdjęciu widzimy około 21 ?letniego chłopaka o szerokiej szczęce i dużym nosie, zaś na ostatnim czarującą młodą kobietę o delikatnych rysach twarzy. Punktem wyjścia jest fotografia z 8 grudnia 2009 roku.

Migawki około 1000 zdjęć przedstawiają proces feminizacji twarzy.

Jest to seria zabiegów chirurgicznych, które pozwalają zmienić urodę z męskiej, na bardziej dziewczęcą. I tak najpierw widzimy, jak twarz z kwadratowej staje się bardziej spiczasta, o łagodniejszej linii. Zmienia się także nos, który staje się znacznie mniejszy.

W tym samym czasie wydłużają się włosy, które w efekcie końcowym otaczają twarz burzą ciemnych loków.

Zmienia się także linia brwi.
Sam proces feminizacji twarzy stanowi serię poprawek, które pozwalają nadać twarzy łagodniejszy wygląd. Obejmuje takie elementy, jak usunięcie jabłka Adama, korektę linii włosów i brwi, a także lifting warg, plastykę czoła, nosa i żuchwy, jak również wszczepianie implantów policzków.

Trudno stwierdzić, czy nagranie stanowi prawdziwą rejestrację przemiany, czy też jest internetowym ?fejkiem?.

1 Comment on "Zmiana płci – zobacz jak wygląda tzw. feminizacja twarzy"

  1. In-formatorRules | 9 lutego, 2013 at 12:42 |

    Wow – widziałem ten filmik, niesamowite wrażenie robiło jak ten chłopak się zmieniał. Ale taka feminizacja twarzy to jest efekt pewnie nie tylko tego, co osiagnęli najlepsi chirurdzy plastyczni (wrzucam adres do polskiej listy takowych), ale i leków – no bo nie wyobrażam sobie, żeby bez hormonów ten chłopak mógł zyskac aż takie wygładzenie rysów.
    Ale całość jest genialna, trzeba przyznać

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.