ZAKŁAD OCZYSZCZANIA MIASTA ŁÓDŹ

Rzadko w którym mieście w Polsce jest tyle budynków, kamienic i mieszkań do remontu jak w Łodzi. Łódź jest świetnym przykładem mądrego gospodarowania środkami budżetowymi i unijnymi na rewitalizację pięknych kamienic na słynnej w kraju i również zagranicą ulicy Piotrkowskiej, ale ponieważ miasto zachowało tysiące starych przedwojennych zabudowań, potrzeby ich wyremontowania są wciąż ogromne.

To samo dotyczy mieszkańców, którzy są właścicielami czy to całych budynków czy też pojedynczych mieszkań w starym budownictwie – bardzo wiele z tych obiektów jest w trakcie, bądź wymaga pilnego remontu. Im starszy budynek, tym więcej prac, a co za tym idzie więcej budowlanego gruzu, który musi zostać usunięty i przewieziony w miejsce do tego wyznaczone.

Odgłosy remontów, a przede wszystkim ślady resztek materiałów budowlanych i gruzu pozostałego po renowacji obiektów są znane praktycznie każdemu z nas. Widok walających się najczęściej wokół śmietników pozostałości po remontach świadczy o nieznajomości prawa lub zwyczajnie jego łamaniu przez osoby, które wyrzucają gruz i materiały budowlane gdzie bądź. Firmy zajmujące się tradycyjnym wywozem śmieci nie odbierają tego typu odpadków ponieważ są do tego przeznaczone wyspecjalizowane firmy, odpowiedzialne za wywóz nieczystości produkowanych podczas remontu właśnie.

Profesjonalny zakład oczyszczania miasta z resztek pobudowanych zapewnia oprócz odbioru gruzu i gruzośmieci przede wszystkim różnej pojemności kontenery, które precyzyjnie można dopasować do zakresu prowadzonych robót. Przy mniejszych zakresach prac dostępne są worki na gruz – należy pamiętać, że nawet resztki z małego remontu nie mogą wylądować w koszach na domowe śmieci i wtedy zamiast zamawiania droższego kontenera można się posiłkować mniejszym i tańszym workiem.

Ofertę firmy specjalizującej się w wywozie gruzu, która spełnia wszystkie te wymagania można sprawdzić na stronie http://www.zomlodz.pl/ . Dodatkowo zakład zajmuje się też transportem kruszyw, posiada sprzęt do rozbiórki budynków i dysponuje własnymi maszynami budowlanymi.

Be the first to comment on "ZAKŁAD OCZYSZCZANIA MIASTA ŁÓDŹ"

Leave a comment

Your email address will not be published.




Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.