Wrażenia jak w kinie: dla kogo zakrzywiony telewizor OLED Samsunga

Nowy telewizor OLED od Samsunga z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Wyróżnia się nietypową budową, nie jest wypukły ani nawet płaski, a raczej? wklęsły. Nowinka zachwyci miłośników wrażeń jak w kinie.
Wszystkie telewizory typu OLED charakteryzują się niezwykle realistycznym obrazem bez względu na rozdzielczość. Pomimo że jesteśmy przyzwyczajeni do tych płaskich kineskopów, Samsung postanowił zaryzykować i pokazać OLED Curved z lekko zakrzywionym ekranem.

Producent uznał, że to pozwoli po prostu postawić telewizor, bez żadnych nóżek czy mocowań. Głównym powodem była jednak potrzeba stworzenia jeszcze lepszej jakości obrazu.

Wygięty ekran stwarza wrażenie przestrzenności oglądanego filmu, a także łatwiej wywołuje efekt 3D bez użycia okularów.
Telewizor rzeczywiście robi wrażenie, a im więcej cali, tym lepiej. Na pewno można go polecić tym osobom, które chcą w domu stworzyć małe kino. Jest to odpowiedź na ich marzenia o doskonałych efektach, jakich na próżno szukać w większości ?płaskich? telewizorów.

Ale nie tylko kinomaniacy będą nim zachwyceni. Nowość sprawdzi się zapewne w wielu polskich domach.

1 Comment on "Wrażenia jak w kinie: dla kogo zakrzywiony telewizor OLED Samsunga"

  1. In-formatorRules | 9 lutego, 2013 at 12:40 |

    łał!
    Jeszcze nie czytałem nic o tym telewizorze, ale aż żal ściska że ja już sobie kupiłem do domu telewizory LED – ale oczywiscie klasyki, w niezłej cenie to fakt, ale zdecydowanie nie z tych zakrzywionych o których piszecie.
    No ale sprzet się zmienia, zobaczymy co za 2-3 lata wymyślą:)

Leave a comment

Your email address will not be published.




Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.