Większa dbałość o wygląd płyt warstwowych

Wiadomo, że budując hale fabryczne, magazyny czy inne pomieszczenia zaliczane do dziedziny budownictwa przemysłowego, nie przychodzą nam na myśl perełki architektury. Przeznaczeniem takich budynków jest funkcjonalność, a nie estetyka. Powoli jednak zaczyna się to zmieniać.

Płyty warstwowe sposobem na efektowny wygląd budynku

Budując magazyn, halę czy jakąkolwiek inną przestrzeń przemysłową możemy spokojnie użyć płyt warstwowych. Po pierwsze, płyty warstwowe to idealny materiał budowlany, a równocześnie sprawdzony materiał izolacyjny. Niestety wygląd płyt nie pozwala na budowę ciekawego pod względem architektonicznym budynku.

Tak było do niedawna. Dziś coraz częściej produkuje się kolorowe płyty warstwowe, które wyglądają zupełnie inaczej niż te produkowane niegdyś. A dzięki łączeniom płyt warstwowych ściennych z innymi materiałami, powstają prawdziwie ciekawe obiekty.

Dostępne kolory płyt warstwowych

Jeśli komuś wydaje się, że płyty warstwowe dostępne są jedynie w pospolitych, stonowanych kolorach, to jest w dużym będzie.

Płyty warstwowe dostaniemy w kolorach bardzo lekkich i neutralnych, ale także w intensywnych, krzykliwych i bardzo wyraźnych barwach, takich jak na przykład czerwień, pomarańcz czy zieleń.

Oczywiście dobór kolorów trzeba starannie przemyśleć, jednak jeśli będziemy chcieli przemalować płyty, nie ma z tym żadnego problemu.

Be the first to comment on "Większa dbałość o wygląd płyt warstwowych"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.