Więcej miejsca.

Sporo osób zwiedzając Łazienki Królewskie marzy o posiadaniu tak przestronnego pałacu, albo chociaż o łazience we własnym mieszkaniu w rozmiarze królewskim. Oczywiście małe łazienki w bloku także mogą być doskonale zaaranżowane, aby każdy czuł się w nich jak w pałacu, albo ośrodku odnowy biologicznej typu SPA. Sporo osób nawet do średniej wielkości łazienek kupuje wanny z hydromasażem takie, jak Wanna POOLSPA EUROPA 170X115 z hydromasażem L Silver 1 SALSA PHAD210SS1C0714. Taka Wanna na pewno jest wygodniejsza niż standardowa Wanna akrylowa Waikiki – wanna akrylowa okrągła 160 cm, która będzie świetnie pasować do pałacowej łazienki. Sporo osób inwestuje nie tylko w ceramikę łazienkową, ale także w dodatki, którymi można stworzyć klimat lub dodać charakteru łazience. Do najbardziej powszechnych dodatków jakie można znaleźć w łazience bez wątpienia należą wszelkiego rodzaju kadzidełka i świece zapachowe, które swoim przyjemnym aromatem uprzyjemnią każdej osobie przebywanie w łazience.

Niektórzy inwestują w tak oryginalne dodatki do łazienki, jak akwarium z rybkami, ale jest to dobry pomysł tylko dla osób, które znają się na akwarystyce lub wybiorą zakup plakatu z kolorowym akwarium, który nie będzie przysparzał żadnych problemów w pielęgnacji. Coraz częściej można zobaczyć obrazy i malowidła w dużych łazienkach, gdzie para wodna ich nie zniszczy, a gdzie będą świetnym dodatkiem oddającym charakter tego pomieszczenia.

Dla wielu osób już samo Lustro Sevilla Cersanit S507-016 Dzika grusza zawieszone nad umywalką jest świetnym dodatkiem, aczkolwiek sporo osób, które dysponują niewielką łazienką decyduje się zawiesić lustro na ścianie przy wannie, ponieważ optycznie powiększy to pomieszczenie, a do tego taka kompozycja wygląda bardzo elegancko.