Urządzamy domowe kino

Po ciężkim dniu pracy, jedyne na co mamy ochotę, to odpocząć w gronie najbliższych, kochających nas osób. Idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu wspólnie z rodziną, jest oczywiście obejrzenie dobrego filmu, we własnym domu, bez potrzeby wychodzenia z niego, hałasu i tłumu obcych ludzi. Nie zawsze jednak mamy miejsce i przestrzeń, którą możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na potrzeby naszej rozrywki. W takim wypadku najlepiej zaanektować na potrzeby domowego kina salon. Jedyne czego potrzeba, to naprawdę wygodnego tapicerowanego narożnika w stylu skandynawskim oraz telewizora albo bardzo modnego ostatnio, rzutnika.

Wbrew pozorom, wygodne i eleganckie domowe kino, nie jest łatwym wnętrzem do zaaranżowania, ponieważ potrzebne jest miejsce, w którym cała rodzina będzie mogła zrelaksować się jednocześnie. Właśnie dlatego, w domowym kinie idealnie sprawdzi się duży, komfortowy narożnik skandynawski, który pozwoli na wygodny wypoczynek zarówno rodzicom, jaki i dzieciom.

Modelem, który z pewnością sprawdzi się w takiej roli jest narożnik Korneller z kolekcji Scandicsofa. Ten niezwykle elegancki, tapicerowany narożnik w stylu skandynawskim zachwyca prostym, niebanalnym, a zarazem ponadczasowym designem, dzięki czemu nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu, zachwycając swoim wdziękiem i urokiem. Gwarancją jego trwałości i komfortu użytkowania jest solidna i niezwykle stabilna drewniana konstrukcja, wykonana z najwyższej klasy, certyfikowanego i odpornego na odpryski drewna bukowego, dzięki któremu mebel ten posiada naturalny skandynawski wdzięk, który w połączeniu z elegancją, daje wyjątkowy i niepowtarzalny efekt.

Innym tapicerowanym narożnikiem w stylu skandynawskim, który z pewnością idealnie nada się do domowego kina, pozwalając na komfortowe oglądanie filmów całej rodzinie, jest model Klematisar, którego spośród innych mebli na rynku wyróżnia przede wszystkim klasyczny styl i szyk, połączony z fenomenalnie wysoką jakością wykonania. Idealnie wyprofilowane oparcia, niepowtarzalne kształty oraz wysokiej jakości materiały wykorzystywane podczas ręcznej produkcji – m.in delikatna i miękka, a także odporna na światło i zabrudzenia włoska tkanina, dają gwarancję trwałości mebla, ale także komfortu użytkowania.

Nie ulega wątpliwości, że w domowym kinie to tapicerowany narożnik w stylu skandynawskim odgrywa najważniejszą rolę, trzeba jednak pamiętać także o pozostałych elementach kina. Za ekran może służyć telewizor, jednak to rzutnik nada pomieszczeniu kinowego klimatu, a swoim minimalizmem idealnie wpasuję się w północny, nieco ascetyczny klimat, który ekran telewizora mógłby popsuć. W domowym kinie sprawdzi się także idealnie mały drewniany trójnogi stolik, na którym będzie można postawić przekąski i napoje. Warto także zastanowić się nad dodatkami, które umilą oglądanie filmu, np. grubym wełnianym kocem, który ogrzeje nam nogi lub eleganckimi, ale komfortowymi poduszkami w geometryczne wzory.

Polecamy: https://scandicsofa.pl/

Be the first to comment on "Urządzamy domowe kino"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.