Ubezpieczenia Wadowice

Dlaczego przy wyborze firmy ubezpieczeniowej  z Wadowic kierować się tym co zapewnia firma ubezpieczeniowa Vivz? Dlatego, że najtaniej  ubezpiecza w zakresie OC, NNW, od ognia, kradzieży, powodzi i wielu innych ubezpieczeń. Ubezpieczenia Wadowice,  Zapraszamy wszystkich z okolic Wadowic.  Jesteśmy doradcą i konsultantem Klienta dopasowującym indywidualny program ubezpieczeniowy według jego potrzeb oraz negocjującym dla Klienta jak najlepsze warunki. Najlepsze usługi ubezpieczeniowe w Małopolsce!!! Skorzystaj z oferty VIVZ.

Przykładowe przedmioty ubezpieczenia: dom jednorodzinny, lokal mieszkalny budynek gospodarczy,  ruchomości domowe, elementy wyposażenia. Zakres ochrony stanowi: ogień, uderzenie pioruna, wybuch, upadek statku powietrznego, huragan, grad, lawina, deszcz nawalny, zapadanie lub osuwanie się ziemi, śnieg, dym, sadza, zalanie, trzęsienie ziemi, powódź. Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach szczególnie na terenie Śląska i Małopolski. Miasta, jakie obsługujemy to Mysłowice, ubezpieczenia Pszczyna, Sosnowiec, Katowice, Tarnowskie Góry, Bieruń. Chronimy interesy majątkowe ubezpieczonego, w sytuacji wyrządzenia szkody osobom trzecim w związku z wykonywaniem czynności w życiu Prywatnym i/lub posiadanym mieniem.

– Ubezpieczenia komunikacyjne, transportowe
– Ubezpieczenia mieszkaniowe
– Ubezpieczenia OC, NNW

Gwarantujemy wypłatę świadczenia przy wystąpieniu po raz pierwszy zawału serca albo udaru mózgu oraz w przypadku stałej utraty zdolności do pracy. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, Zakres ochrony: Ochrona przed roszczeniami z tytułu odpowiedzialności cywilnej Twojej i Twoich bliskich, np. za spowodowanie wypadku podczas jazdy na rowerze, przez opiekunkę do dzieci lub pomoc domową.

Be the first to comment on "Ubezpieczenia Wadowice"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.