Trendy na nadchodzącą wiosnę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Warto już zawczasu zorientować się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie i na co warto zwracać uwagę w czasie zakupów. Im szybciej zaczniemy kompletować wiosenną garderobę, tym większe szanse na to, że uda nam się kupić to, na czym najbardziej nam zależy.

Tej wiosny będą modne przede wszystkim geometryczne wzory ? pasy, kwadraty, pepity. Znajdziemy je na spodniach, bluzkach i sukienkach. To dość popularny motyw, dlatego przed zakupami warto przejrzeć swoją szafę i sprawdzić, czy nie ma w niej odpowiednich ubrań. Wybieramy mocne, nasycone kolory lub ponadczasowe połączenie czerni i bieli.

Na topie będą również wzorzyste marynarki. Warto poszukać jakiejś ozdobionej kwiecistym wzorem. Taka marynarka tworzy w zasadzie całą stylizację. Wystarczy połączyć ją z prostym topem i jednolitymi rurkami, by stworzyć ciekawą aranżację, która świetnie sprawdzi się na co dzień. W bardziej eleganckiej wersji można zestawić ją z prostą sukienką w dowolnym odcieniu, który występuje również na marynarce.

Jeśli chodzi o modne fasony, warto postawić przede wszystkim na ubrania w stylu sportowym. Możemy bawić się modą, łącząc je w zestawy z eleganckimi ubraniami. Typowo sportowe ubrania sprawdzają się jedynie w czasie spacerów, zakupów, czy nieformalnych spotkań z przyjaciółmi.

Najmodniejsze kolory w makijażu to oranż i kobalt. Odcienie te doskonale rozświetlają twarz, dlatego możemy postawić na matowe kosmetyki bez błyszczących drobinek. Propozycja dla tych, którzy preferują spokojniejsze, bardziej stonowane makijaże to brudny róż. Bardzo dobrze wyglądają w nim przede wszystkim delikatne blondynki.

Be the first to comment on "Trendy na nadchodzącą wiosnę"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.