Tredny na lato 2013

 

Wiosna w pełni, do wakacji coraz bliżej, warto więc dowiedzieć się, co będzie modne w tym sezonie. Być może aby być na czasie nie będziemy musieli wcale wymieniać całej swojej garderoby.

 

Tego lata ponownie będą królowały pastelowe kolory. Szczególną uwagę warto zwrócić na pistacjowy i koralowy. Nawet dodatki w tych odcieniach wystarczą, by ożywić nasz strój. Propozycja dla odważniejszych to spodnie w tych kolorach. Prezentują się szczególnie dobrze z innymi pastelami, które znajdziemy w większości szaf.

 

Bardzo modne są też wszelkie odważne zestawienia kolorów. W tym względzie nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Możemy łączyć wszelkie odcienie pasteli, tworząc romantyczne zestawy, ale i neonowe barwy, które pozwolą nam na uzyskanie stylizacji z charakterem.

 

Panie, które preferują stonowane barwy również powinny czuć się usatysfakcjonowane. Zestawienie czerni i bieli w postaci szachownicy lub pionowych pasów wciąż jest na czasie. Ideny wybór w przypadku kobiet, które preferują elegancki styl.

 

Kolejny modny trend to koronka. W najnowszych kolekcjach projektantów można znaleźć sukienki i bluzki pokryte misternymi koronkami. W sklepach również nie powinno ich zabraknąć. Z racji tego, że koronka to bardzo dekoracyjny element najlepiej łączyć ją z gładkimi materiałami, po to by uniknąć wrażenia przesady.

 

Wybierając się na zakupy, warto zwrócić uwagę na sukienki o długości maxi ozdobione kwiatowymi wzorami. Sprawdzą się nie tylko na plaży, ale również w wielu innych nieformalnych sytuacjach. Są idealne na imprezę na świeżym powietrzu, czy na spacer z koleżanką.

 

Wzory kwiatowe i abstrakcyjne kompozycje pojawiają się również na bluzkach. W tym przypadku bardzo ważne jest jednak, by łączyć je z jednolitymi spodniami i wpleść do stroju jakiś dodatek w kolorze pojawiającym się na bluzce.

Be the first to comment on "Tredny na lato 2013"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.