Tatuś i syn -zabawa klockami

Nie ma chyba bardziej wzruszającego widoku niż wspólnie bawiący się ze swoimi dziećmi rodzice. Wyjątkowo poruszający obrazek to bawiący się ze swoim małym synkiem ojciec. Najczęściej bawią się oni takimi zabawkami jak sterowane zdalnie samochody lub też inne tego rodzaju zabawki mechaniczne. Bawią się także nierzadko zabawkami takimi jak metalowe samochody lub kolejki elektryczne.

Ostatnio dość częstą modą wśród zabaw, jakie wybierają Tatusiowie by towarzyszyć i wypełnić wolny czas skutecznie swoim pociechom to budowanie z klocków. Klocki dla dzieci, o jakich mowa to tak zwane klocki konstrukcyjne. Co to oznacza? Że można z nich wybudować zarówno makietę zamku lub warowni jak i możemy z nich z powodzeniem ?wyczarować? wieżę wartowniczą bądź też robota lub makietę samolotu lub pojazdu kosmicznego. Najwięcej tego typu możliwości dają synkowi i jego Tacie, klocki Cobi ? są to typowe zestawy klocków konstrukcyjnych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim zestawy typu rzymianie i barbarzyńcy.

Klocki te zasługują na uwagę, gdyż jest to zestaw klocków wykonanych z najbardziej bezpiecznego materiału (nie jest wszak odkryciem, że małe dzieci często biorą swoje zabawki w buzię, więc producent zabawek dla dzieci powinien mieć to na uwadze, by nie sprzedać towaru, który będzie zagrożeniem dla dziecka) oraz o odpowiedniej wielkości ? tek by dziecko nie mogło ich połknąć w trakcie zabawy lub nieuwagi rodzica.

W zestawie prócz samych klocków znajduje się cała masa przydatnych akcesoriów czy gadżetów, do tego by stworzyć makietę niemal realnego dawnego imperium. Tatuś (bardziej obeznany i doświadczony w wiedzę) może podpowiedzieć tutaj dziecku jak można jeszcze udoskonalić tego typu budowlę. Dzięki temu zabawa może trwać całe długie godziny, nie zniechęcając do niej zarówno dziecka jak i jego rodzica.

Be the first to comment on "Tatuś i syn -zabawa klockami"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.