Systemy wystawiennicze Roll up

Ścianki targowe to systemy bardzo wygodne do prezentacji, transportu i magazynowania. W ofercie mamy wiele modułów o różnych wysokościach i konfiguracjach. Ścianka reklamowa to niezwykle funkcjonalny i prosty w montażu system wystawienniczy. Ścianki targowe dzięki specjalnej konstrukcji oraz cięciu na trymerach z dokładnością do 0,2mm zapewniają mocowanie paneli graficznych bez widocznych podziałów. Ścianki POP UP to systemy wystawiennicze idealnie nadające się na wystawy .

Materiały drukowane takie jak foldery, ciągle pełnią nadzwyczaj ważną rolę. Oprócz tego, że przekazują informacje przede wszystkim wzbudzają chęć posiadania, wypróbowania, dokonania zakupu. Oddajemy do Państwa dyspozycji kreatywne i doświadczone studio graficzne. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej ulotki zaprojektowanej specjalnie pod konkretną firmę. Wszystkie projekty tworzymy tak, aby tworzyły spójność z wizerunkiem Państwa firmy.

Oferowane przez nas potykacze wewnętrzne dostępne są w wielu rozmiarach.
Dodatkowo potykacze zewnętrzne posiadają zbiornik do wypełnienia wodą, dzięki czemu mamy dodatkowe obciążenie. W ofercie potykaczy mamy standardowe, z kieszeniami na foldery oraz z dodatkową główką. Każdy z potykaczy spełnia funkcje jednostronnych i dwustronnych. Dodatkową zaletą jest system OWZ (otwórz, włoż, zamknij). Jest to system ułatwiający wymianę grafiki.

Szybko i profesjonalnie szeroki wybór gadżetów reklamowych. upominki reklamowe odgrywają coraz większą rolę w reklamie i promocji firmy. Nasza oferta zawiera ponad 1000 gadżetów i dostępna jest pod katalogiem gadżety. Posiadane przez nas gadżety reklamowe wykonane są z najlepszych materiałów. Torby reklamowe materiałowe to doskonały sposób na reklamę firmy. Gadżety to często luksusowy prezent.

Proponujemy pełen przekrój gadżetów reklamowych wraz z nadrukami. Mamy szeroki wybór upominków reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo długopisy, torby ekologiczne, podróżne. Kubki i termosy izotermiczne to doskonały prezent dla kierowców. Wszystkie gadżety z naszej oferty możemy oznakować zarówno jednym jak i wieloma kolorami. Jeśli chcesz docenić swoich Klientów lub najbardziej oddanych kontrahentów i partnerów wyróżnij ich i podaruj ekskluzywny upominek. Dobrze dobrany gadżet nie tylko buduje wizerunek firmy świadczy również o tym, jakie mamy nastawienie do klienta.