System ERP szansą na pokonanie konkurencji

System ERP niezbędny w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem

Wzrastająca liczba konkurentów i coraz większe wymagania klientów przyczyniają się do tego, że firmy szukają metod na poprawę lub co najmniej utrzymanie swojej dotychczasowej pozycji na rynku. Coraz częściej stosowanym sposobem na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa jest wykorzystanie oprogramowania do zarządzania.

Zapewnia ono sprawny i szybki przepływ informacji. Umożliwia przyspieszenie procesów decyzyjnych. Obsługuje niemal wszystkie obszary funkcjonowania firmy. System dla firm wykorzystują już nie tylko duże korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla firm z sektora MSP 

Światowy lider wśród dostawców systemów ERP ? SAP ? opracował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest nim SAP Business One. To oprogramowanie dla firm cechuje się dużą elastycznością. Dzięki temu, że system SAP podzielony jest na moduły, możliwe jest optymalne dostosowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w SAP Business One to m.in.:

– CRM,

– kadry i płace,

– program nieruchomości,

– księgowość,

– program magazynowy.

Poza wymienioną funkcjonalnością, cechą charakterystyczną systemu SAP Business One jest łatwość obsługi. System SAP posiada intuicyjny interfejs. Ten system dla firm umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

Partner SAP wdraża system dla firm

Decydując się na takie przedsięwzięcie, jak implementacja systemu ERP w przedsiębiorstwie, należy zastanowić się nad wyborem odpowiedniego Partnera SAP. Istotną rolę odgrywa tu doświadczenie w branży. Doskonałym kandydatem jest firma SUPREMIS. SUPREMIS jest Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce. Bazując na długoletniej współpracy z przedsiębiorstwami w zakresie wdrażania systemów ERP, zapewnia profesjonalne usługi i doradztwo.

Be the first to comment on "System ERP szansą na pokonanie konkurencji"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.