Syjamskie bliźnięta

Narodziny syjamskich bliźniąt na świecie to bardzo poważny problem. Ich pojawienie się może prowadzić do tego, że rodzina zupełnie zmienić musi swój styl życia. Wielce prawdopodobna jest rezygnacja z pracy oraz zaprzestanie życia towarzyskiego. Po prostu syjamskie bliźnięta wymagają opieki.
Dosłownie kilka rodzin na świecie ma problem syjamskich bliźniąt. Cóż ? syjamskie bliźnięta pojawiają się przecież na świecie raptem jeden raz na kilkaset tysięcy narodzin. Zapewne rodzina, której tyczy się ten problem sama siebie ocenia jako skazaną przez los na fatalne życie. Rodzina z syjamskimi bliźniętami musi całkowicie podporządkować swoje życie właśnie temu. Jeszcze z gorszą sytuacją mamy do czynienia wtedy, gdy syjamskie bliźnięta nie mogą być rozłączone. Takie przypadki są szczególnie rzadkie, ale trzeba powiedzieć, że do nich dochodzi. Do smutne, ale prawdziwe. Nic tutaj od nas nie zależy. Jesteśmy skazani na los i powinniśmy liczyć, że będzie on dla nas dobry.

Niestety, ale jedna na kilka milionów rodzin musi cierpieć i opiekować się swoimi chorymi dziećmi. Uważajcie na wszystko co dzieje wokół was. Jeśli chcecie, by wasze życie brnęło do przodu i mimo wszystko się rozwijało, to powinniście dbać o dzieci. Mimo że dotknęła was tragedia, to przecież dopiero początek życia waszej rodziny. Może się w nim wydarzyć jeszcze naprawdę wiele dobrego.