SUPREMIS : Pierwszy polski Złoty Partner SAP

Przedsiębiorcy często zastanawiają się, czy warta uwagi jest inwestycja w system ERP. Taką decyzję można podjąć dopiero po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów takiego przedsięwzięcia. Do zalet takiego rozwiązania, jakim jest zintegrowany system dla firm, należy z pewnością zapewnienie łatwego dostępu do wszystkich informacji dotyczących działalności przedsiębiorstwa.

Są one przechowywane w jednym systemie, który ułatwia także ich analizowanie m.in. poprzez tworzenie specjalnych raportów. Oprogramowanie dla firm umożliwia łatwy wgląd i ocenę aktualnie posiadanych zasobów przedsiębiorstwa oraz usprawnia zarządzanie nimi w najbardziej optymalny sposób. Większość systemów ERP posiada m. in. takie funkcjonalności jak:

Księgowość i finanse: księgowość, budżet, operacje bankowe, raportowanie finansowe;

Działania operacyjne i dystrybucja: sprzedaż i dostawa, handel elektroniczny, zaopatrzenie, zarządzanie stanem magazynowym, planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami;

CRM: zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

Administracja i raportowanie: zasoby ludzkie, automatyczne powiadomienia i obieg dokumentów, okna i raporty, zarządzanie uprawnieniami.

Wymienione funkcjonalności pozwalają stwierdzić, że specjalistyczne oprogramowanie dla firm obsługuje wszystkie istotne obszary działalności przedsiębiorstwa. Jest to zatem rozwiązanie bardzo przydatne. Co prawda nie należy to do najtańszych rozwiązań i opanowanie obsługi takiego systemu dla firm wymaga czasu, ale znacznie przewyższa to potencjalne korzyści, które dzięki niemu można osiągnąć.

Kiedy przedsiębiorca zdecyduje się na implementację systemu ERP, nasuwa się kolejne pytanie: Jaki system i którego partnera wdrożeniowego wybrać? Bezdyskusyjnie w światowej czołówce w tej dziedzinie plasuje się firma SAP. Jej rozwiązania informatyczne dla biznesu uchodzą na jedne z najlepszych. Pierwszym polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS. Oferuje ona system dla firm małych i średnich, jakim jest SAP Business One.

Be the first to comment on "SUPREMIS : Pierwszy polski Złoty Partner SAP"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.