Sterowanie radiowe urządzeń zabezpieczających

Automatyka do bram i innych urządzeń to siłowniki i akcesoria sterujące w sposób zdalny. Najczęściej automatyka stosowana jest do furtek, drzwi, rolet, bram czy szlabanów. Tak naprawdę system działania pilota (nadajnika) jest nieco skomplikowany, ale dzięki temu, obsługa jest dziecinnie prosta. Automatyczne bramy wjazdowe działają m.in. dzięki takim nadajnikom.

bramySystem zdalnego sterowania znajduje swoje zastosowanie wśród: bezprzewodowych przycisków antynapadowych, zdalnego blokowania czujek i stref w systemach alarmowych, czy wśród zwalniania bramy wjazdowej, drzwi garażowych. Zdalne sterowanie urządzeń, pozwala na wysokie poczucie bezpieczeństwa i skutecznej ochrony swojego mienia, lecz również ułatwia codziennie czynności. Pilot, czyli nadajnik, to urządzenie, które każdemu jest znane.

Automatyczne bramy wjazdowe to inwestycja na lata. Dobrze dobrane bramy, to wygoda, ale również solidne zabezpieczenie przed osobami niepożądanymi. Zakup bramy wjazdowej nie musi wiązać się z montażem napędu ? ten wydatek może być odłożony w czasie. Nie mniej jednak, instalowanie napędu (szyny jezdnej, łańcucha, paska zębatego) trzeba przekazać specjalistom i osobom wykwalifikowanym.

Ceny pilotów do bramy wjazdowej wahają się od 50 do 80 złotych. Jak wszystkie produkty, tak i piloty posiadają liczne modele, częstotliwości i cechy. Bardzo znane są produkty marki Nice, Hörmann, KinGates czy Faac. Za pomocą jednego przycisku, jesteśmy w stanie uruchamiać wiele urządzeń, to powoduje, że napędy do bramy wjazdowej, rolety czy drzwi garażowych są dzisiaj coraz bardziej popularne.

1 Comment on "Sterowanie radiowe urządzeń zabezpieczających"

  1. In-formatorRules | 9 stycznia, 2013 at 17:07 |

    Żebym mógł kupić pilota do bramy, najpierw musiałbym mieć bramę hehehe
    Ale myślę o tym (bramy uchylne) chodzą mi po głowie, choć w plany zakupowe wejdą dopiero wiosna.

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.