Sposób na wiosenną chandrę!

Wiosenne przemęczenie daje się we znaki wielu z nas. Mimo iż za oknem świeci piękne słońce, a słupek termometru osiąga coraz wyższe wartości, brakuje nam chęci i energii do życia. Zamiast zwieszać nos na kwintę i pokornie czekać, aż ogólne zniechęcenie samo minie, najwyższy czas podjąć w tym celu odpowiednie kroki.

Zaczynamy od ciała, gdyż to ono w znacznym stopniu decyduje o naszym dobrym samopoczuciem, zgodnie z przysłowiem: w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Pielęgnacja ciała powinna być kompleksowa : nie wystarczy wizyta u fryzjera czy zakup nowego lakieru do paznokci. Musimy zadbać o całe nasze ciało, od palców po stóp aż po włosy, a dopiero wtedy nasza

uroda zalśni pełnym blaskiem, a na naszej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Wbrew pozorom, nie musimy wcale daleko wyjeżdżać, ani wydawać fortuny po to, by zregenerować swoje ciało i duszę, chociaż trzeba przyznać, że zabiegi spa w luksusowym ośrodku są bardzo kuszącą propozycją.

Jeśli tylko będziemy mieli ku temu okazję, warto z niej skorzystać, ale równie dobrze możemy zaplanować weekend piękności w domu, wystarczy odrobina dobrych chęci. Miłe towarzystwo, w postaci najlepszej przyjaciółki lub siostry uczyni ten weekend jeszcze przyjemniejszym. Po zaopatrzeniu się w odpowiednie kosmetyki, takie jak aromatyczne balsamy czy regenerujące sole do kąpieli możemy zacząć swój weekend przyjemności. Robimy wszystko na co mamy ochotę, od malowania paznokci począwszy po plotkowanie z przyjaciółką i oglądanie komedii romantycznych. Choć przez jeden weekend spełniajmy wszystkie swoje zachcianki, a nasz humor na pewno ulegnie znacznej poprawie.

Be the first to comment on "Sposób na wiosenną chandrę!"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.