Spodnie narciarskie – ciekawe propozycje

Co prawda już połowa zimy za nami, a nawet jak niektórzy wróżą wiosnę, jednak dla niektórych dopiero teraz jest czas na jakiś kilkudniowy wypad na narty. Jak się do takiego nawet krótkiego wypadu przygotować o tym w tym artykule.

Warto zakupić przede wszystkim odpowiednie spodnie narciarskie. Powinny one być wykonane najlepiej z wykorzystaniem membrany może to być dowolny typ membrany gdyż każda z nich ma podobne zadanie uniemożliwić przedostanie się wody do środka a jednocześnie odprowadzić wilgoć i nadmiar ciepła na zewnątrz.

Oczywiście takie spodnie nie powinny nam krępować ruchów więc przy ich wyborze najlepiej je dobrze wymierzyć i spróbować pochodzić, poschylać się itp. Często spodnie wyposażone są dodatkowo w szelki co ma za zadanie zapewnić utrzymanie ich na właściwym miejscu jest to szczególnie polecane osobom chudym.  Innymi wartymi uwagami cechami są: laminowane szwy i zamki, ściągacze w pasie i na nogawkach, system RECCO (system lokalizacyjny osób przysypanych przez lawinę).

Co do modeli wartymi uwagi są:

– spodnie narciarskie Salwador II Campus – ceny ich klarują się od 350 do 450 zł

– spodnie narciarskie Gita Salewa –  cena od 600 do 800 zł więc niestety droższy model jednak zaletą jest system RECCO.

Kierując się tymi cechami  lub wybierać te modele możemy być pewni że dokonamy właściwego wyboru a także być spokojni o o nasz wypoczynek na śniegu.

Be the first to comment on "Spodnie narciarskie – ciekawe propozycje"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.