Sekrety Międzyrzeca Podlaskiego

Międzyrzec Podl.Sekrety Międzyrzeca Podlaskiego, Drelowa, Kąkolewnicy i Trzebieszowa nie są dla nas żadną tajemnicą. Wiemy wszystko o tym, co dzieje się na Ziemi Międzyrzeckiej i nie zawahamy się tego w imię interesu publicznego ujawnić.

Układy pomiędzy lokalnymi politykami? Ciemna interesy szemranych biznesmenów? Grzeszki proboszczów? Tajemnice z przeszłości? Nic się przed nami nie ukryje!

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej o niejasnych powiązaniach samorządowców i przedsiębiorców albo poznać sekrety tajemniczych mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego koniecznie odwiedź witrynę internetową MiędzyrzecPodl.pl i poczytaj o tym wszystkim, o czym do tej pory nie mówiło się głośno w mieście.

Zadajemy niewygodne pytania i otwarcie piszemy o trudnych sprawach. W Międzyrzecu Podlaskim nie ma dla nas tematów tabu. Informujemy jako pierwsi o wszystkim, co ważne i komentujemy to wszystko, co wymaga komentarza.

Międzyrzec Podl.Codziennie aktualizowana strona internetowa MiędzyrzecPodl.pl czeka na Ciebie i Twoje komentarze, opinie oraz sugestie. Chcemy razem sprawić, by Międzyrzec Podlaski i Międzyrzecczyzna były lepszym i bardziej przyjaznym miejscem ? zarówno dla mieszkańców jak i przyjezdnych. Chcemy patrzeć na ręce lokalnych polityków i kontrolować ich poczynania. Chwalić za dobrze wykonywaną pracę, ganić za lenistwo i prywatę oraz rozliczać z wyborczych obietnic.

Koniecznie powinnaś/powinieneś też zobaczyć galerię zdjęć pokazujących miasto i gminę Międzyrzec Podlaski oraz najbliższą okolicę. Zobacz, co wspaniałego i interesującego jest w Międzyrzecu Podlaskim, Trzebieszowie, Drelowie i Kąkolewnicy.

Be the first to comment on "Sekrety Międzyrzeca Podlaskiego"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.