Rozwiązania IT dla zarządzania: system SAP

Konkurencja na rynku wciąż wzrasta. Rosną także wymagania klientów. Firmy starają się w jak największym stopniu usprawnić swoją działalność oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Jedną z metod na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa jest wykorzystanie oprogramowania dla firm. Zwiększa ono płynność obiegu informacji oraz ułatwia dostęp do nich.

Dzięki temu umożliwia szybsze podejmowanie decyzji. Integruje praktycznie wszystkie obszary działalności firmy. Systemy ERP wykorzystywane są już nie tylko w dużych korporacjach, ale także w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Światowy lider wśród dostawców oprogramowania dla firm ? SAP ? zaprojektował rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jest nim system SAP Business One. Dzięki temu, że jest on podzielony na moduły, możliwe jest optymalne dostosowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w systemie SAP to:

Księgowość i finanse: księgowość, budżet, operacje bankowe, raportowanie finansowe;

Działania operacyjne i dystrybucja: sprzedaż i dostawa, handel elektroniczny, zaopatrzenie, zarządzanie stanem magazynowym, planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami;

CRM: zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

Administracja i raportowanie: zasoby ludzkie, automatyczne powiadomienia i obieg dokumentów, okna i raporty, zarządzanie uprawnieniami.

Oprócz wymienionych funkcjonalności, cechą charakterystyczną tego systemu ERP jest elastyczność i łatwość obsługi. Ten system dla firm pozwala na integrację z innymi aplikacjami oraz umożliwia tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych.

Pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce jest firma SUPREMIS. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewnia fachowe usługi w zakresie wdrożenia systemów dla firm. Przedsiębiorcy zdecydowani na współpracę z firmą SUPREMIS mają pewność profesjonalnego doradztwa zakresie dopasowania systemu do potrzeb przedsiębiorstwa.

Be the first to comment on "Rozwiązania IT dla zarządzania: system SAP"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.