Rekonesans w kredytach


Gdzie udać się po kredyt, by całkowity koszt wszystkich prowizji i marż bankowych był na najniższym poziomie w porównaniu do konkurencyjnych ofert z kilkunastu banków? Zły wybór pożyczki może kosztować kredytobiorcę nawet dwukrotnie więcej, a więc rata miesięczna w konfrontacji z najtańszym kredytem będzie przerażająco wysoka. Przepłacić można znacznie.

Banki przyjęły nowe zasady przyznawania kredytów gotówkowych bez zaświadczeń, opierając się własnych klientach a więc takich, którzy posiadają konto osobiste lub oszczędnościowe w tym samym banku, w którym zamierzają wziąć kredyt.

Uproszczone zasady, czyli bez wymaganego przedstawiania zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach nie są, więc potrzebne, ponieważ kredytodawca sprawdzi historię rachunku kredytobiorcy i na tej podstawie oceni zdolność kredytową przyznając kredyt gotówkowy bez zaświadczeń oraz obniży oprocentowanie o kilka punktów. Przeważnie klient otrzyma również limit kredytowy w koncie. Będzie mógł do ustalonego pułapu korzystać z przyznanych mu środków bez konieczności każdorazowego powiadamiania banku i proszenia go o kredyt.

Działanie takie ma duży wpływ na sumę końcową ? ratę miesięczną. Będzie sporo niższa niż u innych osób, którzy również wzięli kredyt w tym samym banku jednak nie posiadają w nim rachunku osobistego. Należy, więc zawsze sprawdzić ofertę kredytową banku, w którym posiadamy konto i wówczas dokonać porównania z konkurencyjnymi propozycjami [Zobacz: Kredyty Gotówkowe].

Przed każdym zamiarem wzięcia jakiegokolwiek kredytu, czy to na zakup samochodu, nieruchomości, mieszkania, należy przeprowadzić wstępne rozeznanie, analizę ofert takiego samego kredytu o tej samej kwocie rozłożonej na ten sam okres, lecz w różnych bankach. Do tego celu użyć można zestawień, kalkulatorów kredytowych, porównywarek finansowych tak jak ma to miejsce w filii – kredyty samochodowe. Można, więc dobrać najtańszy kredyt do każdej sytuacji uwzględniając własne potrzeby.

Inne rodzaje kredytów porównać można w odpowiednich zestawieniach na tej samej stronie – www.get-money.pl. Kredyt na zakup mieszkania z najniższą ratą znajdą Państwo więc w filii, kredyty mieszkaniowe itd.

Be the first to comment on "Rekonesans w kredytach"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.