Reklama pneumatyczna

Organizacja imprez plenerowych bez udziału reklamy w dzisiejszych czasach praktycznie nie istnieje. Na wielu koncertach, imprezach czy targach spotkać można balony reklamowe z nadrukami. Nadruki na takiej reklamie pneumatycznej to doskonały sposób promocji dowolnej marki czy loga firmowego. Inną formą reklamy jest reklama na namiotach pneumatycznych (dmuchanych), które wyglądają jak pająk. Jeszcze innymi popularnymi produktami wykorzystywanymi do tego typu promocji są kostki dmuchane oraz dowolne kształty na zamówienie jak np. puszki piwa, słupy czy windymany.
Balon reklamowyWielu z nas było na różnego rodzaju zawodach sportowych np. biegach, na których zawodnicy startowali przebiegając pod wielką bramą pneumatyczną, na której oczywiście znajdowały się nadruki reklamowe jakiejś firmy. Bramy pneumatyczne towarzyszą każdym zawodom biegowym. Oglądając relację telewizyjną z tego typu imprezy widzimy, że bramy startowe to najważniejszy element trasy wyścigowej. Przemierzając trasę wyścigu widzimy obok drogi masę balonów reklamowych i tego typu rzeczy. Czy nie warto tego wykorzystać ?

Coraz częściej spotkać można unoszące się w powietrzu balony helowe czy reklamowe, które zwracają uwagę niemal każdego. Tego typu reklama to niejako nowość na naszym rynku, gdyż parę lat temu taka forma reklamy praktycznie nie istniała. Jest to całkiem tania forma promocji o bardzo dużej skuteczności.

Podsumowując opisane wyżej formy reklamy pneumatycznej, warto wspomnieć, że to nie wszystkie możliwości. Istnieje jeszcze wiele innych sposobów na wypromowanie swojej firmy wykorzystując np. sterowce reklamowe. Pompowane powietrzem lub helem latające sterowce są trochę droższe od pozostałych form reklamy, ale chyba najskuteczniejsze. Balony reklamowe istniały i istnieć będą jeszcze wiele lat na naszym rynku. Ich efektywność jest naprawdę ogromna. Reklama na takim balonie jest widoczna z bardzo daleka, a o to właśnie nam chodzi. Najczęściej pompowane są powietrzem (gdy nie mają latać) lub helem. Koszt wyprodukowania takiego balonu waha się w granicach od 3 do 6 tyś zł.

Dla osób, dla których wydatek tego rzędu jest zbyt wielki istnieje opcja wynajmu balonu. Wiele firm oferuje tego typu usługi w Polsce. Można wtedy dokupić baner reklamowy do naczepu na wynajmowany balon i zareklamować swoją firmę szerokiemu gronu odwiedzających opisane wyżej miejsca…

Be the first to comment on "Reklama pneumatyczna"

Leave a comment

Your email address will not be published.




Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.