Regały paletowe? Sprzedaż, wynajem, montaż i demontaż. Sprawdź!

Przemyślane urządzenie powierzchni magazynowej ma kolosalny wpływ na późniejsze prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą lub magazynowaniem rozmaitych towarów. Najważniejszy w tym względzie jest odpowiedni dobór rodzaju regałów w zależności od asortymentu, który będzie w tych magazynach składowany. Ma to znaczenie bez względu na wielkość i dotyczy zarówno dużych powierzchni jak i małych magazynów.

Regały paletowe to najlepsze rozwiązanie dla większości magazynów. Są najtańsze i najbardziej wszechstronne. Można składować na nich towary zarówno na paletach jak i tzw. drobnicę, przy czym w tym drugim przypadku pomocne okażą się pojemniki ułatwiające zachowanie porządku i lokalizację danej partii produktów. Można te regały sklasyfikować w dwóch podgrupach:

Regały paletowe przepływowe

Tego typu regały przeznaczone są do składowania towarów na paletach wg reguł – „pierwsze przyszło, pierwsze wychodzi” oraz „ostatnie weszło, pierwsze wychodzi”. Obie te reguły mają zastosowanie w szeroko rozumianej grupie towarów spożywczych, gdzie występuje duża rotacja na półkach, a zastosowanie regałów przepływowych wykorzystujących do przemieszczania palet grawitację pozwala na ograniczenie ilości dróg transportowych przyspieszając cały proces.

Regały paletowe rzędowe

Te regały oprócz możliwości składowania towarów drobnicowych, ale też tych na paletach zapewniają łatwy i bezpośredni dostęp do każdego towaru ułatwiając m.in. kontrolę stanu magazynowego i dekompletację towarów prosto z palety bez potrzeby zdejmowania jej z regału. Jest to również najtańszy sposób wyposażenia magazynu.

Regały paletowe – Niska cena

Przeglądając oferty producentów regałów magazynowych warto zwrócić uwagę na regał paletowy Amrack https://amrack.pl. Producent oprócz sprzedaży lub wynajmu regałów i akcesoriów magazynowych zajmuje się też ich montażem, a w razie potrzeby demontażem. Może też wcześniej wykonać profesjonalny projekt jak najbardziej optymalnego urządzenia magazynu.

Regały magazynowe i regały paletowe dobrze jest umieszczać w budynkach wysokich, o odpowiedniej izolacji ścian chroniącej przed wilgocią i grzybami i w pobliżu głównej siedziby firmy.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter