Poznaj SPA

SPA to skrócenie od łacińskiego Sanus per aquam czyli zdrowie przez wodę – rozpowszechniony przez starożytnych Rzymian. Wykorzystanie bogactwa wody źródlanej to co charakteryzuje terapie SPA. Współcześnie WELLNESS & SPA to synonim luksusu i kompleksowej troski o zdrowia człowieka ? zarówno fizyczne jak i psychiczne.

To zabiegi wykorzystujące wodę, wyciągi morskie, błota z minerałami, różne techniki masaży czy kąpiele z różnymi olejkami. SPA – czego dowodzą badania naukowe – nie tylko uodparnia organizm, ale tez przynosi niesamowity wypoczynek. Teraz w Polsce istnieje już sporo obiektów oferujących zabiegi SPA. Są to zarówno komfortowe pensjonaty jak i hotele pięciogwiazdkowe, przepięknie zlokalizowane, dzięki czemu natura wzmacnia terapeutyczna moc zabiegów SPA.

Aby wspaniale wypocząć odwiedź hotel SPA & Wellness. To wspaniałe miejsce na odpoczynek i odreagowanie. Czekają na Ciebie jacuzzi, wanna z hydromasażem oraz kabina podczerwieni i inne urządzenia.  Wszyscy, zarówno Panie i Panowie, otrzymają odpowiednią pomoc od znawców oferujących odpowiednie zabiegi. Dla Pań zadbają o ciało i duszę. Mają różne terapie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające biust, oczyszczanie twarzy. Możesz wpłynąć na kondycję fizyczną, czy zrelaksować się masażem odprężającym. Dla każdego szukających nowoczesnych terapii zaoferujemy wspaniałą, holistyczną ofertę WELLNESS.  To połączenie tradycji Azji z siłami natury i wiedzy naukowej z zakresu talasoterapii. Takie zabiegi jak Polinezja każdemu przywrócą wspaniałe samopoczucie i dodadzą energii.  Oferta WELLNESS SPA to powrót do zdrowia, zarówno dla kobiet i mężczyzn. W centrum SPA Wellness znajdziesz bogatą ofertę usług, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających!

Be the first to comment on "Poznaj SPA"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.