Porozmawiajmy o bieliźnie

O majtkach mówi się rzadko chociaż wszyscy używamy ich na co dzień.  Są zakrytą częścią całego ubrania, choć niektórzy chętnie je pokazują. Wiemy, że męskie majtki dzielą się na bokserki i slipy, ale rzadziej mówimy o męskich stringach. Wśród damskich majtek wyróżniamy stringi, figi i szorty. Mimo tego, istnieją pewne wytyczne określające, jaki typ bielizny nadaje się do poszczególnej odzieży. Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn należy absolutnie unikać noszenia fig i slipów, jeśli zamierzamy na nie założyć opięte spodnie lub spódnice. Podobnie jest w ubraniach bez tylnych kieszeni. Bielizna staje się wtedy bardzo widoczna, więc należy wybierać taką, która z pewnością się nie odciśnie.

Najlepsze są figi, szorty czy stringi? Szeroka odzież damska pozwala na całkowitą dowolność w wyborze majtek. Wszystko zależy od naszej wygody. Natomiast warto zwrócić uwagę na kolor spodni lub spódnic. Jeżeli są białe to koniecznie zakładajmy majtki o tym samym kolorze. W innym przypadku będzie nam groziło ich prześwitywanie  nieestetyczny efekt. Wybierajmy także majtki, które są dobrze dopasowane. Jeśli będą się wpijały w skórę na pewno zostanie to zauważone. Poza tym, będzie nam niewygodnie. Zatem nie unośmy się dumą i zdecydowanie kupujmy pasującą bieliznę nawet, jeśli przestraszy nas jej rozmiar.

Jeśli pragniemy optycznie wyszczuplić sylwetkę możemy zainwestować w majtki modelujące ciało. Elastyczne, ściśle przylegające i bardzo rozbudowane rozciągają się zwykle od talii do połowy ud. Dzięki temu skutecznie utrzymują wiotką skórę lub denerwujący nas tłuszczyk w ryzach. Są idealne pod opięte sukienki i spódnice.

Pamiętajmy jednak, że mężczyźni coraz częściej rozpoznają czary kobiet, które ze swoim ciałem potrafią zrobić cuda za pomocą dobrze dobranej bielizny. Nie warto zbyt  mocno powiększać optycznie piersi za pomocą stanika, ani zbyt mocno wymodelować i wyszczuplić ciało za pomocą bielizny, bo czar może prysnąć, jeśli znajdziemy się w sytuacji, w której trzeba będzie ją zdjąć.

Be the first to comment on "Porozmawiajmy o bieliźnie"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.