Po radę do wróżki

Choć mogłoby się wydawać, że w XXIw. Ludzkość ufa nauce, to jednak magia nie traci na wartości. Wróżki wciąż dla wielu Polaków są wyznacznikiem kolejnych działań. Często wolimy wiedzieć, co nas czeka, by podjąć właściwe kroki.

Pomimo, że wróżki przepowiadające los przy pomocy szklanej kuli, kart czy numerologii wciąż są popularne, to jednak sposób ich postępowania nieco się zmienił. Wróżby znane są od lat, lecz wraz z postępem technologicznym, specjaliści w tej dziedzinie chętnie korzystają z udogodnień. Stąd coraz częstsze oferty wróżenia nie tylko przez telefon, ale także przez internet. W ten sposób można poznać swoją przyszłość lub dowiedzieć się, jakich dokonywać wyborów w konkretnych sprawach.. Wróżbici stacjonarni proponują również seanse spirytystyczne, w których udział mogą brać grupy składające się maksymalnie z 10 osób.

Koszt takiego spotkania oscyluje w granicach 5tys zł. Indywidualne wróżby, w zależności od ich specyfiki z reguły kosztują od kilkudziesięciu do nawet 500zł. Najdroższe usługi są proponowane w Warszawie, gdzie seans tarota kosztuje średnio 150zł. Najniższe stawki spotkamy w województwie łódzkim ? tam taka sama usługa wynosi ok.50zł. Spotkania na gadu-gadu wiążą się z wydaniem sumy 50-80zł, a cena za konsultacje poprzez Skype waha się od 50 do 160zł. Można też skorzystać z formy e-mail, gdzie odpowiedź otrzymamy po wpłaceniu odpowiedniej kwoty. Cena za taką za poradę to koszt od 10 do 200zł. Natomiast jasnowidz oferujący przewidywanie przyszłości, pomoc w kwestiach finansowych, osobistych i w rozwiązaniu spraw kryminalnych życzy sobie, co najmniej 100zł za jednorazową konsultację.

Be the first to comment on "Po radę do wróżki"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.