Piłkarzyki Gold

Lubisz chodzić do salonu gier, bo właśnie tam masz szansę pograć w piłkę nożną bez nadmiernego wysiłku? Ale, po co masz w ogóle wychodzić z domu? Teraz piłkarzyki możesz mieć we własnym pokoju! Piłkarzyki Gold Gate marki Spokey idealnie wpasują się w metraż salonu, piwnicy czy pokoju dziecka. Przyniosą przy tym niezwykłą radość zarówno maluchom, jak i dorosłym.

Stabilna konstrukcja stołu, na którym umieszczone są wszystkie elementy gry sprawia, że użytkownicy nie muszą hamować emocji. Bieganina, gwałtowne ruchy, nagłe zwroty akcji ? nic z tego nie powoduje uszkodzeń! Chromowana stal drążków zniesie nawet najbardziej zawziętych zawodników. Natomiast gumowe rączki sprawiają, że pot spływający po całym ciele nie przeszkodzi Ci w operowaniu piłkarzykami.

Firma Spokey zadbała również o to, żeby piłkarzyki Gold Gate miały perfekcyjnie przygotowaną murawę. Trwała płyta MDF jest odporna na mocne uderzenia piłki i na ostre starcia zawodników. Sami piłkarze mają naprawdę odporne nogi oraz korpusy, więc bez problemu przyjmują i podają futbolówkę.

Żeby odciążyć Ciebie, a także Twoich znajomych z obowiązku zapamiętywania wyników, piłkarzyki Gold Gate posiadają elektroniczną tablicę wyświetlającą punkty. To prawdziwe udogodnienie, gdy w chwilach sportowych emocji zapomnisz ile cennych goli udało Ci się już strzelić

Piłkarzyki to świetna gra na wiele okazji. Sprawdzi się, na przykład, podczas:

– rodzinnych imprez

– męskich wieczorów

– dziecięcych zabaw

– rywalizacji ze znajomymi

– wieczorów kawalerskich

Jeśli chcesz zrealizować niespełnione marzenia o piłkarskiej karierze ? piłkarzyki Gold Gate są właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, aż inne gwiazdy wyprzedzą się w rywalizacji o Puchar Świata. Już teraz wstaw piłkarzyki do domu i zacznij trenować wszelkie podania!