Partner SAP: system dla firm od światowego lidera

Umacniająca swoją pozycję konkurencja i zmieniające się preferencje klientów sprawiają, że przedsiębiorcy próbują w jak największym stopniu zwiększyć efektywność swojej działalności oraz oferować usługi i produkty na jak najwyższym poziomie. Sposobem na usprawnienie procesów biznesowych może być wykorzystanie oprogramowania dla firm. System ERP zapewnia natychmiastowy i płynny przepływ informacji. Obsługuje praktycznie wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa. Systemy dla firm wykorzystywane są już nie tylko przez dużych, ale także małych i średnich przedsiębiorców.

Globalny lider wśród dostawców oprogramowania dla firm ? SAP ? opracował rozwiązanie dla przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Jest nim system SAP Business One. Dzięki temu, że zbudowany jest on z modułów, możliwe jest optymalne dopasowanie do potrzeb firmy. Obsługiwane obszary przedsiębiorstwa w SAP Business One to:

Księgowość i finanse: księgowość, budżet, operacje bankowe, raportowanie finansowe;

Działania operacyjne i dystrybucja: sprzedaż i dostawa, handel elektroniczny, zaopatrzenie, zarządzanie stanem magazynowym, planowanie i zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami;

CRM: zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

Administracja i raportowanie: zasoby ludzkie, automatyczne powiadomienia i obieg dokumentów, okna i raporty, zarządzanie uprawnieniami.

Oprócz wymienionej funkcjonalności, cechą charakterystyczną systemu SAP Business One jest elastyczność i łatwość obsługi. To oprogramowanie do dla firm umożliwia  integrację z innymi aplikacjami oraz tworzenie indywidualnych skrótów klawiszowych. Możliwy jest także dostęp do systemu w wersji mobilnej za pomocą przeglądarki internetowej.

Przedsiębiorstwo, podejmując decyzję o implementacji systemu dla firm, oprócz wyboru systemu, musi także zastanowić się nad wyborem odpowiedniego partnera wdrożeniowego. Najważniejsze w tej kwestii są odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie przy wdrażaniu oprogramowania dla firm. Jeśli chodzi o system SAP, godnym uwagi kandydatem jest firma SUPREMIS. Przedsiębiorstwo SUPREMIS jest pierwszym Złotym Partnerem SAP w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP.

Be the first to comment on "Partner SAP: system dla firm od światowego lidera"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.